Skocz do zawartości

Świst od strony kierowcy.


Wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przy pierwszej przejażdżce okazało się, że słysze swist powietrza przy szybie kierowcy z przodu.

Czy TTTM? Bo jak obejrzałem uszczeli to wszystko jest ok, bardzo dobrze wyglądają, nie wygląda na jakieś spaciałe czy krzywe. Co robić? Jest jakiś smar do uszczelek co pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatrak, poczytaj tu

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... t=wyj%B1ca

może o to chodzi

 

Dzięki. Może to to. Choć świst słyszę jjuż od 70 km/h i z bocznej szyby raczej niż z przodu. Ale to może być tylko złudzenie. Może ktoś wie gdzie we Wrocławiu mogą mi to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz może jakieś "how to"?

 

chodziło Ci o know how ? takie rzeczy to tylko w ASO :twisted:

 

niestety nie wiem ja poza tym ,że trzeba drzwi/obudowe/ tapicerke rozebrac ale czym trzeba gmerac i w która strone, to na szczęście jeszcze nie wiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esilon ma racje, najlepiej podjechac do ASO, zdecydownie powinni sobie z tym poradzic, a jak beda mili i uprzejmi to nawet nie wezma za to kasy. :) Tak jest, TTTM, ze od czasu do czasu tak sie moze zdarzyc. Prosze nie pytac, jak wyglada procedura "dociskania" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esilon ma racje, najlepiej podjechac do ASO, zdecydownie powinni sobie z tym poradzic, a jak beda mili i uprzejmi to nawet nie wezma za to kasy. :) Tak jest, TTTM, ze od czasu do czasu tak sie moze zdarzyc. Prosze nie pytac, jak wyglada procedura "dociskania" ;)

 

Z tego co się orientuję we Wrocławiu nie ma ASO :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję we Wrocławiu nie ma ASO

 

z tego co sie orientuję to jest :mrgreen:

 

Jest, rzeczywiście, ale dopiero jak zadzwoniłem do centrali to mi powiedzieli, bo na www jest nie dokońca napisane. Tylko był adres dilera, w oknie "serwis" było pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...