Skocz do zawartości

Budowa kolumny kierowniczej


TRIST

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukałem ale nie znalazłem, więc chyba nie było jeszcze takiego tematu. Mianowicie chodzi mi o to czy element który jest od maglownicy wzwyż do kierownicy na łaczeniu jest rozbieralny i jest możliwość regeneracji tego. Właśnie jestem w trakcie regeneracji maglownicy i Panowie którzy się tym zajmują twierdzą że na kolumnie też jest luz i w poniedziałek chcą to rozbierać. Powiedzcie czy to ma sens, moze ktoś ma jakich schemat budowy kolumny kierowniczej i jakieś doświadczenia w naprawie takiego czegoś. Prosze o opinie i pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie też dziwi bo auto nie miało wypadku i jestem tego pewien. Ja jeszcze tego nei widziałem ale telefonicznie się dowiedziałem że jest luz na elemencie który biegnie od maglownicy do góry. Tak mi to tłumaczył ten mechanik przez telefon. Twierdzi że jest to zasłnięte gumą i trzeba to zdemontować. Tyle wiem. Azrael coś Ci to mówi?????

 

[ Dodano: Pią Gru 07, 2007 2:08 pm ]

Aha, wspominał o jakimś ułożyskowaniu tego elementu. Ja miałem coś podobnego w golfie4 i wymieniałem element który biegł od kierownicy w dół i mniej więcej w połowie był przegub lub coś w tym stylu. Nei jestem biegły w mechanice wiec wyjaśnienia są tylko przekazaniem tego co powiedział mechanik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...