Skocz do zawartości

Reklama Tribeci


Grzech

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczyłem dzisiaj reklamę Tribeci w Interii. Na pierwszej stronie.

Kliknąłem. Trafiłem na stronę Subaru, nową - a jakże.

Ale żeby o tej Tribece znaleźć cokolwiek? W modelach jej nie ma.

Najprościej przez Oferta 07MY. Ale to jakby przebrzmiałe na promocję. Poza tym tylko skrócona instrukcja i specyfikacja w tabelce. Nie rozumiem tej filozofii.

Jak już ktoś robi akcje promocyjną, to przydałoby sie jakiś materiał na podkładkę dać.

 

Jakoś mi to od razu się skojarzyło z wycofaniem ze sprzedaży starego Forestera przed premierą nowego, co oznacza kilkumiesięczną dziurę w sprzedaży i brak możliwości wyboru - po doświadczeniach z Imprezą nawet zrozumiałe, ale jakoś tak dziwnie...

Dilerzy przyjmują zamówienia na nowe nic o nich nie wiedząc. Byłoby to normalne przy modelu premierowym, ale gdyby można było zamówić stary. A tak...

 

Czy to celowa strategia promocyjna, czy tak jakoś wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi to od razu się skojarzyło z wycofaniem ze sprzedaży starego Forestera przed premierą nowego, co oznacza kilkumiesięczną dziurę w sprzedaży i brak możliwości wyboru - po doświadczeniach z Imprezą nawet zrozumiałe, ale jakoś tak dziwnie...

Dilerzy przyjmują zamówienia na nowe nic o nich nie wiedząc. Byłoby to normalne przy modelu premierowym, ale gdyby można było zamówić stary. A tak...

 

Możesz kupic "starego" Forestera , nie ma problemu i raczej nie przewiduje sie kilkumiesiecznej dziury w sprzedazy.(no moze jakąs krótką...)

Jest juz nowa Tribeca , mozna obejrzec , przejechac sie ...ale jak chcesz poprzedni model to pare (dosłownie) sztuk tez mozna jeszcze nabyć :!: w dobrej cenie.... :cool:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupic "starego" Forestera , nie ma problemu i raczej nie przewiduje sie kilkumiesiecznej dziury w sprzedazy.(no moze jakąs krótką...)

 

No to super. To do kiedy mogę najpóźniej zamówić, żeby załapać się na stary (MY'08). Interesuje mnie 2,5 XT wersja zwykła (bez skór i nawigacji). Planowałem zakup w okolicach wakacji, czyli na przełomie zwykłej wymiany roczników. Przede wszystkim przed zakupem chciałem wiedzieć coś o 2009 (wygląd i podstawowe dane). Mogę trochę przyspieszyć lub opóźnić w zależności od tego na którego padnie.

 

Tribecą interesowałem się, żeby wyczaić mniej więcej stylistykę, wymiary i wyposażenie, żeby spróbować wywnioskować, czego spodziewać sie po nowym Foresterze. Ale na stronie Subaru o odświeżonej Tribece nic nie ma (chyba, że ja źle szukam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to auto tylko dla wtajemniczonych, marketing szeptany i te sprawy, taka cwana strategia marketingowa SIPu, nikt nic nie wie, nawet sprzedawcy, dilerzy i dyrekcja, wiadomo tylko, że auto jest super, wiadomo,że można zamówić a resztę musisz sam znaleść w necie, wyszperać na forach i blogach - to tylko nakręca koniunkturę, taka kultowa teraz forma reklamy :twisted:

Ps zapomniałem, cena jest znana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. To do kiedy mogę najpóźniej zamówić, żeby załapać się na stary (MY'08). Interesuje mnie 2,5 XT wersja zwykła (bez skór i nawigacji). Planowałem zakup w okolicach wakacji, czyli na przełomie zwykłej wymiany roczników. Przede wszystkim przed zakupem chciałem wiedzieć coś o 2009 (wygląd i podstawowe dane). Mogę trochę przyspieszyć lub opóźnić w zależności od tego na którego padnie.

 

Na przełomie wakacji to sobie możesz uzywany MY07 gdzies kupic... :mrgreen: albo moje demo MY08. Ja mówilem o poczatku roku ....bo w koncu marca to juz nowy możesz odebrac :razz: ....jak sie pospieszysz z zamowieniem bo z tymi XT to moze tak byc jak z WRX czyli juz nie ma i nie bedzie.... :roll:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przełomie wakacji to sobie możesz uzywany MY07 gdzies kupic... :mrgreen: albo moje demo MY08. Ja mówiłem o poczatku roku

 

No właśnie. No i wracamy do tajemniczej strategii Subaru.

W końcu marca mogę odebrać nowy - MY'09. Prawie pół roku wcześniej niż zwykle. W wigilię premiera nowego Forestera. Chcę przed zamówieniem starego choć zobaczyć nowego na zdjęciach i się czegokolwiek dowiedzieć o nim (bo może jednak).

Czy w 2008 (choć w styczniu) roku można będzie zamówić MY'08?

Czy MY'08 występuje z datą produkcji 2008?

 

bo w koncu marca to juz nowy możesz odebrac :razz: ....jak sie pospieszysz z zamowieniem bo z tymi XT to moze tak byc jak z WRX czyli juz nie ma i nie bedzie...

Czyli precyzyjniej...

Czy w nowym będzie 2,5 turbo?

 

No mam wrażenie, że polityką informacyjną Subaru potencjalni nabywcy jak ja skazani są na hazard i przecieki w necie.

Pomijam już dziwne (zaskakujące) przesunięcia w czasie ale ździebko informacji by się przydało...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. No i wracamy do tajemniczej strategii Subaru.

W końcu marca mogę odebrać nowy - MY'09. Prawie pół roku wcześniej niż zwykle. W wigilię premiera nowego Forestera. Chcę przed zamówieniem starego choć zobaczyć nowego na zdjęciach i się czegokolwiek dowiedzieć o nim (bo może jednak).

Czy w 2008 (choć w styczniu) roku można będzie zamówić MY'08?

Czy MY'08 występuje z datą produkcji 2008?

No to w końcu roku zobaczysz jak wygląda i zdecydujesz który chcesz :!: MY08 jak będa to możesz kupić . Rok produkcji oczywiście 07 bo od stycznia 08 produkowane będa nowe...

A co ci za różnica z tym rokiem produkcji :?: liczy się data pierwszej rejestracji :!:

 

 

Czy w nowym będzie 2,5 turbo?

Będzie ale prawdopodobnie tylko w trzech krajach UE( w tym w Polsce)

 

No mam wrażenie, że polityką informacyjną Subaru potencjalni nabywcy jak ja skazani są na hazard i przecieki w necie.

To musisz już zgłaszać uwagi do producenta....że nie pokazuje wczesniej co wyprodukuje w 2008 :mrgreen: ...ale inne firmy chyba tez ukrywają nowe modele :?:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci za różnica z tym rokiem produkcji

Trochę dziwne oznaczać model rokiem, w którym już będzie historią - wiem, to uwaga do producenta. MY'08 to właściwie ten nowy - prezentacja 2007, sprzedaż 2008, lifting na jesieni...

No dobra, to szyfr dla wtajemniczonych :mrgreen:

 

..ale inne firmy chyba tez ukrywają nowe modele

tak, ale między prezentacją a wprowadzeniem do sprzedaży mija trochę czasu i stary przez jakiś czas funkcjonuje na rynku (albo mi się wydaje).

Cytat:

Czy w nowym będzie 2,5 turbo?

 

Będzie ale prawdopodobnie tylko w trzech krajach UE( w tym w Polsce)

No i to najważniejsze.... Oby nie jeździł gorzej...

Dzięki za informacje.

No to czekamy do wigilii... Mam nadzieję, że między świętami a nowym rokiem, nie będę nerwowo do Pana dzwonił pytać o tą demówkę :???:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

Tribeca jest jak najbardziej obecna wśród modeli Subaru.

Lekkie opóźnienie wynikało z konieczności przetłumaczenia dość obszernych materiałów.

 

Nie widzę jednak powiązania z "akcją promocyjną". Reklama danego modelu nie jest przecież akcją promocyjną, w normalnym rozumieniu tego określenia...

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...