Skocz do zawartości

Ułęż z Wróblem 24.11 (Sobota)


michalek

Rekomendowane odpowiedzi

no to powracam :D co prawda w roli pilota ale znowu w Subaru ;) melduje sie jutro z Przemqiem :)

Kogo moje oczy widzą :shock: :mrgreen: Wreszcie sie nawracasz chłopie - tak trzymać :wink:

 

 

Ps. Auto: beznadziejny dupowóz :mrgreen: Cały czas Peugeot :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nadal :) ale w gwiazdy mówią, że już nie długo ;) troszke sie trzeba nawrócić ;)

 

a Ty co Lacetti sobie kupiłes i lexus looki załozyłes bo taka fotka w podpisie....? a nie przepraszam to chyba nowe no to jak to sie nazywa... Subaru....no...ten....a no własnie...kacpoImpreza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w gwiazdy mówią, że już nie długo

Oby ich tylko 6 było :wink:

 

a Ty co Lacetti sobie kupiłes i lexus looki załozyłes bo taka fotka w podpisie....? a nie przepraszam to chyba nowe no to jak to sie nazywa... Subaru....no...ten....a no własnie...kacpoImpreza

Ja sie poruszam w dalszym ciągu włoskim wyjadaczem :mrgreen: którego zdjęcie znajdziesz w moim avatarze, a podpis, hmm...

To STi, i jakby nie wyglądał to i tak zawsze będzie STi :twisted: Mnie się podoba :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było fajosko. Starczyło mi tylko czasu na 4 próby i to niestety te wykonywane w najgorszych watunkach - tj. rano, na mokrym i we mgle. Ale i tak mi się bardzo podobało 8).

 

Pozdrowienia dla wszystkich.

 

PS Czasów lepiej nie pokazujcie, bo te poranne nijak się pewnie nie miały do tych popołudniowych i wyjdzie, że jestem gapa :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za superową zabawę !!!

Wyjątkowo fajne spotkanie, fajnie zoorganizowana grupa, wyjątkowe warunki i świetna zabawa.

SI 2002 rulez.... :-) wyszedł taki bug-eye owy spocik.

ANDRZEJ 540 - dzięki za super pilotarz ! :mrgreen:

michalek - dzięki za rywalizację i motywację do zejścia poniżej 2,50 , UDAłO się :-) (2,49,1)

msjk - co ty robisz że brud się Ciebie nie ima ,może to te kolezanki które przywiozłeś pucowały auto między przejazdami ???

 

Całej reszcie dziękuje za dyscyplinę i miłą atmosferę !

 

 

Przemeq wpadaj częsciej i na dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...