Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Śnieg pada - prognozy są zadowalające Ten tydzień ma trzymać mróz więc jest szansa że śnieg pozostanie Potem temperatura ma wzrastać więc myślę że nie ma na co czekać i w następną niedzielę zorganizować VI ZSJ (04.01.2015)

Myślę nad tym terminem ale jeszcze mało śniegu - przypominam że 4-tego nie będzie naszego Goście a 11- tego morze będzie !! więc jest nad czym myśleć !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam w dniu 06.01.2015 roku (wtorek - dzień wolny od pracy) o godz. 13.00 w Bielsku-Białej
na parking Tesco przy ul. Warszawskiej gdzie odbędzie się spotkanie Japan Cars Podbeskidzie oraz 200+.

Liczymy na dobrą frekwencję również forum SIP ;) 
Spotkanie zakończymy w Pizzerii Colorata w Wilkowicach gdzie mamy rezerwację sali. Serdecznie wszystkich zapraszam.

Zimowa aura - przynajmniej kalendarzowa - to może wyjedziecie się pokazać i będzie okazja się spotkać w większym gronie, wyjść z domu  ;)

Ktoś się pojawi ? 

Ja będę na pewno  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z jutrzejszym spotem w BB - czy ktoś z Katowic, albo przejeżdzający przez Katowice, może zabrać z sobą fotografa Michała (Moto-Perełki) ?

Bardzo proszę o info na PW - to ważne - świetne zdjęcia będziemy mieli wtedy zagwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie umyłem auto i wyszło że jakiś sku...el w ciągu ostatnich trzech dni wgniótł i zarysował mi błotnik. I nawet w wolnym dniu muszę się wk....ać. :angry:

Edytowane przez MATRIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za spotkanie :DMATRIX - Papug - Paweł_P - Piotrecki80 - Shadowaty - Kamil-BB - Rafi oraz nowo zakupionym pięknym niebieskim SI GT ... a i jeszcze Foresterem - nie znam nicków forumowych :D

Dziękuję za miłe spędzone godziny. Do zobaczenia następnym razem!

Właściciel forka

Edytowane przez akir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuję za spotkanie :DMATRIX - Papug - Paweł_P - Piotrecki80 - Shadowaty - Kamil-BB - Rafi oraz nowo zakupionym pięknym niebieskim SI GT ... a i jeszcze Foresterem - nie znam nicków forumowych :D

Dziękuję za miłe spędzone godziny. Do zobaczenia następnym razem!

Właściciel forka

 

 

Wzajemnie dzięki fajnie było trochę pogadać, zawsze trochę wiedzy przybędzie jak dla mnie :)) To jest mój wątek jak coś, ale zielone felgi nie są takie złe heh  :D

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/77138-impreza-gt-my99-dobrych-po-modach-na-sti/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest schemat podlącznie halogenów, jedyny bląd w tym wszystkim to żle podany nr pin na żarówce H4 sygnal drogowy podajesz nie z lewego pinu a z górnego, Ukląłem sie prz tym strasznie bo wszsytko podpiete zgodnie ze schematem i zonk halogeny nie swiecą :)

post-7546-0-41130500-1420650597_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...