Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus!!!

Dzięki za życzenia! Jeszcze jestem w domu ale w niedziele rano jadę do Niemiec. Muszę jechać w poniedziałek do lekarza załatwić sprawy formalne, a we wtorek muszę być w szpitalu. Taki wyznaczyli mi termin operacji. W szpitalu będę (jak wszystko pójdzie normalnie) dziesięć dni. potem sześć tygodni rehabilitacji i w końcu po ponad półtorej roku do roboty!

 

Taki plan...  ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakiś fajny hotel ze spa tak w rejonie śląska lub małopolski... w normalnej cenie :D jak przeglądałem wyniki w google, to ceny ok 800-1000 zl za nocleg, a będą to 2-3 dni, jak bym to sumował to wyjdą mi wakacje w Maroku na tydzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić jakiś fajny hotel ze spa tak w rejonie śląska lub małopolski... w normalnej cenie :D jak przeglądałem wyniki w google, to ceny ok 800-1000 zl za nocleg, a będą to 2-3 dni, jak bym to sumował to wyjdą mi wakacje w Maroku na tydzień :D

Hotel Stok Wisła, pełne spa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł!!!

Jestem już w domu ale jeszcze odpoczywam. serce mi zoperowali zainstalowali rozrusznik i jak dotąd stale mi się poprawia. Za tydzień wyjeżdżam na rehabilitację a początkiem maja wracam do pracy. 

 Co do alkoholizacji...

Czarno to widzę  :wacko: Ale w domu na razie jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. W marcu spotka się z nami forumowiczami z Podbeskidzia mistrz Europy 2015 ( Kajto) Termin ustala gość - będzie podany końcem lutego!! Uwzględnienie to spotkanie w swoich planach, myślę że pokażemy że jesteśmy liczną i zgraną rodziną subarową ;):) w zależności od pogody albo ognisko albo jakaś knajpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...