Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki chlopaki. Juz dzwonilem. Znam, z widzenia, Marcina jeszcze z Podstawowki. Jakby mnie zobaczyl to pewnie poznalby mnie. Ja go dobrze kojarze bo kupowalem opony u niego na poczatku ich dzialalnosci w 2001 roku. Jesli dobrze pamietam to ogarniali wtedy dopiero interes, z Bratem. Chyba, ze zle kojarze niektore fakty  :rolleyes: 
Ok 1650zl za komplet bez montazu wiec cena spoko.Dostepne do ok 2-3 dni.

Inna sprawa teraz.

Jechalem dzis do domu i z ciekawosci zatrzymalem sie u pierwszego lepszego handlarza opon, cena 433 Euro czyli na dzien dzieisjszy ok 1770zl. Cena wraz z montazem itd itd.

I teraz sobie mysle czy je kupic pod nosem  czy w Pl.
Jedno jest pewne, chcialem poswirowac trochem autem w PL, sprawdzajac go jednoczesnie(WAZNE!!), bo gdyby cos wyskoczylo to moglbym jeszcze ogarnac na miejscu...
A tak to co..zimowka 205/50 i sprawdzaj tu auto.... Pozostaje tylko sprawdzanie na prostych. Z drugiej strony handlarz pod nosem i mozliwosc zaplaty karta...
Nie wiem, przemysle sprawe do jutra.

Jeszcze raz dzieki chlopaki za pomoc :idea: 

Ide sie pomalu pakowac bo jutro bezposrednio po pracy wsiadam w tramwaj i kierunek BB :yahoo: 

Spotka sie ktos z kolega??Jakis MINI-Spocik??  :) Bede od soboty przez okolo 4-7 dni.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@nobby, szczerze mówiąc brałbym w ciemno od Cino, raz że znajomy, dwa że forumowy, trzy że wypróbowany, a cztery że w razie gwarancji, uszkodzeń, niezgodności towaru z umową, czegokolwiek (!!) sprawę załatwi ;) Będziesz w pl to niech opony już zamówi, a Ty mu zapłacisz, a nóż się wyrobi i weźmiesz ze sobą :P no i od razu będą na aucie i je przetestujesz ;)

Ja bym się nie zastanawiał, do Mietka handlarza u siebie masz aż takie zaufanie? :)

Co do mini spocika, od soboty mam tydzień wolnego, więc w przerwie od klejenia i malowania auta w któryś dzień mogę wyskoczyć i pooglądać Twoje cudo, a nawet podskoczyć z Tobą w ramach transportu na warsztat :)

A jak reszta podbeskidzia, ktoś chętny?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadowaty

Odpisuje z telefonu. Dzieki za podpowiedzi.

Podeslij mi jak mozesz na PW nr telefonu i napisz jak sie nazywasz, zadzwonie jak bede na miejscu.Jestes z BB?

 

Co do opon.

Wiem i rozumiem. Jednak jak, w co nie wierze, cos byloby nie teges a bylbym juz w "Mietkach" to zalatwiaj to pozniej...Papier po polsku, plac za wysylke do Bridgestone'a ,za sciaganie opony itd, kloc sie z nini w razie W. Od razu lepiej byloby kupic chyba opone. A tak to jade do Helmuta i niech sie martwi...

Zreszta to tez moglaby byc ciezka sprawa, Helmut to Helmut haha ;)

Ale tak jak napisalem, nie wierze, ze cos mialoby byc z opona!

Wazne tez jest w tym momencie, ze u Helmuta zaplace Visa. Ostatnie wydatki to masakra!!

Do tego kupilem pare dni temu cienkie wiatraki od M.Kierkusa, poloske i sie nazbieralo juz na....komplet opon....buuuuu...

Szukam tez aktualnie mieszkania, kaucje itd, a dopiero co ogarniam sie po doprowadzeniu auta do porzadku i "kolorowych" kosztach.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@nobby,pw poszło ;)

Co do opon: bardzo prosto- memory 5, kurier do PL->Cino, on ogarnia i później kurier do Ciebie, przede wszystkim pierwszym gwarantem jest sprzedawca i to on w Twoim imieniu zwraca się do producenta, czy w pl czy w de, nie musisz się kłócić z Bridgestonem że problem i opony z pl sieci dealerskiej a Ty w dojczlandii :)

 

Różne wypadki chodzą po ludziach, to tylko albo aż opona, a niech tak się coś z nią stanie nie z Twojej winy...i problemos ;)

Pomyśl, nie wiem jak u Was, jeśli jest lepiej ze sprzedażą to bierz u siebie, jak Ci wygodniej. Ale Cina nadal polecam :D

Choćby dlatego że w zimie przy crashtestach zaliczyłem gwoździa w pirelce, dawno już mam nówkę sztukę z gwarancji Pirelli, wszystko no problemo. 

 

Pozdrowienia i do zobaczenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ange ou Demon powiedział:

Dziękujemy życzymy udanego wypoczynku słonecznej pogody - ciepłej wody - plejad na niebie - to wszystko dla Ciebie

Dzięki !!!! Wszystko było !!! tylko tych plejad nie było ani na niebie ani na drodze !!

 

Shodowaty !!!! Jak projekt ???? kiedy zdjęcia ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy macie jakiegoś spota ? :-) Tak sie sklada ze w tym tygodniu jestem w okolicy Wadowic więc może bym sie wybrala do Was :-)

O kruca bomba :) To trzeba jechać na spota :) Jak chcesz to Cie popilotuję od Kęt ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Juras K,
A dziękuję!! ;)
Nic tak nie cieszy jak efekt samodzielnie wykonanej roboty :D

 

Edit:
Myślę jeszcze o walnięciu kurnika i górnej loty tylnego spojera w czarny plasti-dip, względnie cały tylny parapet.

Co sądzicie? :)

Edytowane przez Shadowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shadowaty  zacnie Ci to wyszło ;) Plejady pasują do srebrnego idealnie ;) Jedynie co mi nie pasi to naklejki na tylnych słupkach ale ja się nie znam i to nie moje :P Ale mój pomysł z czarnym kurnikiem, lotką i skrzydłem Ci podpasywał  :yahoo:  Oglądnę na żywo to coś może doradzę ;)

 

Na spota postaram się urwać wcześniej z roboty w czwartek i wpaść ale nie obiecuje więc na razie na listę się nie zapisuje.

 

@moniss a jesteś swoim pięknym Hawkiem w Wadowicach? Mój robal musi mieć fotkę z Twoim hawkiem a na Plajadach go nie widziałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...