Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Karol i Kuba dzięki za wczorajsze nocne upalanie na Salmopolu, teraz czekamy znowu aż sypnie więcej :mrgreen:Kuba dobrze że jednak nie skusiłeś się na Hot Dogi na Orlenie, bo jak tam wpadliśmy a było nas 5 os. to oczywiście tylko jedna parówka na grillu, więc tylko Piotrek pojadł :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubabb napisał(a):

http://allegro.pl/pipercross-200sx-sky- ... 31211.html a tutaj Karolu :)

 

sorki ze się wtrącę ale mam troszkę taniej i do odbioru w BB :mrgreen:

 

 

wiem i dlatego jutro planuję tam wpaść do Ciebie:P po ten filtr i korek:D

 

Karol i Kuba dzięki za wczorajsze nocne upalanie na Salmopolu, teraz czekamy znowu aż sypnie więcej :mrgreen: Kuba dobrze że jednak nie skusiłeś się na Hot Dogi na Orlenie, bo jak tam wpadliśmy a było nas 5 os. to oczywiście tylko jedna parówka na grillu, więc tylko Piotrek pojadł :evil:

 

 

to ja dziękuje:D było nieźle, tylko mało śniegu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanek napisał(a):

kubabb napisał(a):

http://allegro.pl/pipercross-200sx-sky- ... 31211.html a tutaj Karolu :)

 

sorki ze się wtrącę ale mam troszkę taniej i do odbioru w BB :mrgreen:

 

 

a widzisz trza było tak od razu :)

 

 

 

to jest sekret forum subaru sekcji Podbeskidzie...Części kupuje się u Yanka, wszystkie i zawsze :P, to powinna być przysięga forumowa :P

 

 

 

Karol a jeździliście od salmopolu w stronę Szczyrku i też było kiepsko ze sniegiem?

 

 

 

tak, śnieg niby był ale taki h... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę sobie w sobotę na Salmopol, tankuje na orlenie w Wiśle, sprawdzam olej a tam sucho :shock: (wcześniej sprawdzałem w święta)

Dolewam litr i dalej nic nie widać na bagnecie.

Włączyłem na centralce zegarów maksymalne wartości i okazało się że nadmuchał 1,95 bara.

Odkręcam korek chłodnicy a tam OLEJ

Samochód u mechanika, uszczelki wydmuchane, głowica do planowania - jutro konkretna diagnoza.

Jak tu się nie wkurwić :twisted: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol i Kuba dzięki za wczorajsze nocne upalanie na Salmopolu, teraz czekamy znowu aż sypnie więcej :mrgreen:Kuba dobrze że jednak nie skusiłeś się na Hot Dogi na Orlenie, bo jak tam wpadliśmy a było nas 5 os. to oczywiście tylko jedna parówka na grillu, więc tylko Piotrek pojadł :evil:

Ja również dziękuję, praktycznie pierwszy raz w tym roku przewietrzyłem żubrzyka... szkoda tylko, że trochę dychawiczny, będzie trzeba przygarnąć w końcu jakiś wiatrak :mrgreen: I tak najbardziej podobał mi się pan z BMW, który chciał się przyłączyć. Dzielnie wytrwał do pierwszego zakrętu, choć ta jakiś ix był :lol:

 

dziś rano jechałem do Istebnej i powiem wam że płakałem w aucie, WSPANIAŁA pogoda, śnieg, nie odśnieżane, mały ruch,

Dzwoniłem do Daniela: nieraz rankiem mam lepsze warunki dojazdu do pracy, niż wieczorem do poupalania 8)

 

Ariel, współczuję! Ale będzie okazja coś poprawić :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę sobie w sobotę na Salmopol, tankuje na orlenie w Wiśle, sprawdzam olej a tam sucho :shock: (wcześniej sprawdzałem w święta)

Dolewam litr i dalej nic nie widać na bagnecie.

Włączyłem na centralce zegarów maksymalne wartości i okazało się że nadmuchał 1,95 bara.

Odkręcam korek chłodnicy a tam OLEJ

Samochód u mechanika, uszczelki wydmuchane, głowica do planowania - jutro konkretna diagnoza.

Jak tu się nie [moderator czuwa] :twisted: :roll:

 

 

 

o kur..:( daj znać co i jak.. do kogo to zawiozłeś? Może zakujesz? :D

najbardziej podobał mi się pan z BMW, który chciał się przyłączyć. Dzielnie wytrwał do pierwszego zakrętu, choć ta jakiś ix był :lol:

 

 

nie wolno śmiać się z innych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zobaczę jakie będą koszty, za zakucie musiałbym dać z 20k na dobrych gratach.

Przy takim doładowaniu mogły popłynąć tłoki, ale nie mówmy hop :D

3000km temu był w Dzierżoniowie na grubym przeglądzie, wszystko było ok.

Może jednorazowo tyle załadował bo jak działo się to dłużej to strach się bać

 

-- Wt sty 10, 2012 10:39 pm --

 

Byłem na Salmopolu w Wigilie i Cię karolwa widziałem, zrobiłeś z dwie rundki i się zmyłeś ;)

Ogólnie żenada, stado podświetlonych golfów, parę BMW fajnie wymiatało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Salmopolu w Wigilie i Cię karolwa widziałem, zrobiłeś z dwie rundki i się zmyłeś ;)

Ogólnie żenada, stado podświetlonych golfów, parę BMW fajnie wymiatało

 

 

trzeba było dzwonić, masakra tam się zrobiła i trzeba było brać się za dużo golfów i bemwu, fajny nissan był :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polarki odbieram jutro brakuje mi jeszcze wplat od MARKUS i MEANDREAM :) Teraz gdzie i Kiedy robimy odbiór ?

 

do której pracujesz jutro ?? ja jak zwykle koło 17:30 będę przejeżdżał przez Scyrk w strone Soliska, wpadłbym ... chyba że za późno to podjadę za dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...