Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

niestety żona zawaliła mnie zakupami. ale polatałem trochę wszędzie. Jasienica, Wapienica, tesco mało nie wypakowałem w jakieś auta - Zimo Napier.....alaj

NieCierpię na czarno utrzymania dróg ;)

 

Azmadan - legaś był wolnyssak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem Salmopol tej nocy. Super warunki :twisted:

Tylko te uroki takiej zabawy... Po szybkich obliczeniach wyszło, że Forek wziął ~38l/100 :roll: No i brak tej szpery z przodu :evil:

 

Panie i Panowie tego wątku, życzę pogodnych Świąt w rodzinnym gronie oraz szczęścia i STi w Nowym Roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat zimowych bieżników firmy profil ( http://allegro.pl/205-50r17-opony-zimow ... 40245.html ) albo nowych opon zimowych firmy Fortuna Winter Challenger

U nas kumpel jezdzil na tych oponach i mowil,ze na sniegu radza sobie naprawde bardzo dobrze.Duzo gorzej juz na suchym czy mokrym.

Wybor nalezy do Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec kupił sobie do doblo w tym roku bieżnikowane zimówki - nie PROFIL ale GLOBGUM. Każde koło to 40-60g odważników na stronę. Tak do 110 km/h całkiem OK, nie szumią nawet ale powyżej 120 to masakra jest - kierownica drży jakby wszystkie felgi były krzywe!

 

Te drugie mam w służbowej pandzie 4x4 - po śniegu idą pięknie. Na mokrym też sie nieźle trzymają ale nie dość że wyją to w przedziale 60-70 i 115-130 nie da się jeździć - kierownicą aż szarpie!!! Oczywiście koła wyważane!

 

Ogólnie powiem tak - jak masz zamiar jeździć autem na codzien, do tego jakies trasy typu paręnaście km ekspresówka itd to kup firmową zimówke, albo nawet dębice - każda będzie lepsza od nalewek! A jak tylko po bułki do sklepu i do koscioła, cały czas po górkach, sniegu itd to śmiało kupuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas kumpel jezdzil na tych oponach

na których jeżdził :!:

Sorrka..na profilach jezdzil.

 

W tamtym tygodniu zalozylem podobne i czekam na snieg :( Z ciekawosci rozpedzilem sie jednak do ok 140 km/h i...nie dzieje sie nic tak naprawde.

Jest glosno,ale nie bija w ogole i wywazyly sie dosc dobrze bez wielu odwaznikow.

Mimo wszystko....tak jak napisal AndrewKR Jesli tylko na snieg,no moze na jakies krotkie odcinki,to sobie je zaloz.Jezeli jednak zamierzasz duzo jezdzic to nie oszczedzaj.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w MarkGumach kompletnie nic nie bije odważników tez za dużo nie musieli dawać czy sucho czy mokro czy śnieg bardzo dobra przyczepność.

 

KERAM chciałeś swoje Logo na polarze jeżeli nadal chce to tak jak pisałem musisz przysłać w JPG no i ten koszt Matrycy 160zł chyba że to text.

Azmadan chciałe kurtkę wiec najlepiej jakbyś sam podjechał do nich do buczkowic i poprzymierzał.

 

Lista oddana dwa dni temu podogadywane. Nicki bedą wyszyte tak jak na forum czyli duze i małe litery. Z sumują to wszystko i mają podeslać ostateczną cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista oddana dwa dni temu podogadywane. Nicki bedą wyszyte tak jak na forum czyli duze i małe litery. Z sumują to wszystko i mają podeslać ostateczną cene.

Faaajnie...

Jedno pytanko jednak...apropo mojego nicka.Jest nobby ale wolalbym na Polarze Nobby z duzej litery.Chcialem o tym napisac,ale pomyslalem,ze pewnie kazdy nick bedzie zaczynany z duzej...?Mozna cos jeszcze skorygowac...?Bylbym wdzieczny.Dziekuje :)

 

A tak na marginesie..Probowalem skorygowac mojego nicka ostatnio,ale niczego sie nie doszukalem?!?.Albo jestem slepowaty,albo trzeba do wyzszej instancji napisac :mrgreen: :wink: Macie jakiekolwiek pojecie na ten temat??Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras K, wczoraj pod biedronką w Skoczowie ... pozdrawiam :mrgreen:

 

Żona mówiła że szalałeś :!: ja widziałem jak już wyjeżdżałeś :!: Ja na razie jeżdżę na starych zimówkach z duszą na ramieniu - nic nie trzymają ,strach się bać :!:

 

jednak zamierzasz duzo jezdzic to nie oszczedzaj

 

Kupię chyba te :arrow: http://allegro.pl/2x8-5mm-2x8-2mm-pirel ... 97742.html

 

Pozdrawiam Małego Sti widzianego przy Biedronce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JURAS mam taką gumę, tyle że w innym rozmiarze, u siebie w STI. Robi niezłą robotę na śniegu!

 

Czyli dobry zakup :!: znajomi też potwierdzili i opinie na necie też są super :!:

Juras

Jesli masz ochote to luknij sobie tutaj :arrow: http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre-Tests/#winter

Kierujac sie czysta teoria...kupujac "dobra nowa uzywke"...bedac jednoczesnie po przegladnieciu wielu testow i po przeczytajniu sporej ilosci opinii zdecydowalbym sie na innego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki i dziewczęta ... Zdrowych i Wesołych Świąt, 12 dań i masę paczek pod choinką...

 

żeby wasze subaru paliły tyle co Prius, krawężniki były z gumy a policja z szacunku przymykała oko na szaleństwa subaroholików

 

pozdrowienia !! i smacznego !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...