Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro z Rumunii

 

nie wiem gdzie byłeś ale byłem 7.08 w Rumunii w okolicy Arad-u, na rowerze... :twisted:

 

Panowie-muszę się pochwalić :) - przejechałem w ciągu 10 dni 1200km na rowerze po europie. Moja trasa wyglądała następująco: Czechy, Austria(oczywiście odwiedziłem Wiedeń), Słowacja(Bratysława), Węgry-w tym Balaton, Chorwacja, Serbia no i Rumunia.Powrót pociągiem z Budapesztu.

 

Mapka:

 

http://maps.google.pl/maps?saddr=chybie ... rflg=w&z=6

 

Rekord przejechanych km w ciągu dnia: 172

 

Teraz tydzień prawdziwego urlopu, czyli leżenie jajami do góry :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-muszę się pochwalić - przejechałem w ciągu 10 dni 1200km na rowerze po europie. Moja trasa wyglądała następująco: Czechy, Austria(oczywiście odwiedziłem Wiedeń), Słowacja(Bratysława), Węgry-w tym Balaton, Chorwacja, Serbia no i Rumunia.

 

Gratulacje :!: Mnie po przejechaniu 1/100 tego dystansu by jajca do kolan zwisały.

 

 

Powrót pociągiem z Budapesztu.

 

Trzeba było i w drugą stronę, ale mimo wszystko szacuneczek. :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie-muszę się pochwalić :) - przejechałem w ciągu 10 dni 1200km na rowerze po europie. Moja trasa wyglądała następująco: Czechy, Austria(oczywiście odwiedziłem Wiedeń), Słowacja(Bratysława), Węgry-w tym Balaton, Chorwacja, Serbia no i Rumunia.Powrót pociągiem z Budapesztu.

Pogratulować... pomyslec , że też miałem takie ambitne plany... ale lata lecą, wygodnictwo się wdało i na planach się skończyło... :)

Do tej mapki to brakuje nam jeszcze relacji z fotami, żeby człowiek mógł sobie chociaż pooglądać jak fajnie miałeś...

PS. Czy w związku z nieobecnością Dyzia spotowanie w BB umarło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...