Skocz do zawartości

Spoty na Podbeskidziu


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

A ze śniegowego upalania nici, i to mnie smuci .

a nie mamy jakiejś wiosennej opcji? najlepiej jakaś łąka albo coś? błone maseczki na lakierach by się przydały... tak profilaktycznie :)

 

 

ięc nie mam poczucia niedosytu.

ja mam wielkie!!! auto mi stało od 3.10.2010 do 10.01.2011 :(

 

 

Pewnie to było, ale nawet Solberg miał oświnione auto :) --->

jaka jest geneza świni subaru? jak w 2004 już była to daleko sięga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie to było, ale nawet Solberg miał oświnione auto :) --->

jaka jest geneza świni subaru? jak w 2004 już była to daleko sięga :P

 

Właśnie od Solberga się zaczęło :D

 

 

http://www.brandsoftheworld.com/logo/su ... nga-mascot

8)

 

-- 17 mar 2011, o 23:05 --

1248350497youmag34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z nadchodzącym spotem, nabyłem drogą kupna odpowiednie ubranie i nie obawiam się go użyć . :mrgreen:

Więc wpisuję się na listę, a Subarak pozostanie w domku, bo po browarku nie jeździ się samochodem na lewym .

Pozostaje jeszcze zaprosić grupę Skoczowo... Skoczewowszcza... Skoszowowszczaniów...(a żem se k@rwa ciężki wyraz wymyślił) no Tych ze Skoczowa i okolic ... co by se spokojnie o turbinach, tłokach, panewkach etc pogadać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaramy się zjawić.

Ze Skoczowskiej grupy zostałem tylko ja i Mały sti :!: :cry: Jeden sprzedał sti i kupił Lagunę drugi sprzedał S-turbo i kupił Forda a trzeci sprzedał wrx-a i przemieszcza się Oplem :!:a z Yankiem jeszcze się nawet nie spotkaliśmy mimo że jest ze Skoczowa :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoczowo... Skoczewowszcza... Skoszowowszczaniów...(a żem se k@rwa ciężki wyraz wymyślił) no Tych ze Skoczowa i okolic

 

Tusteloków :!: :mrgreen:

 

Swoją drogą, to przyjadę chyba sam, bo szofer chyba nie da rady. Trudno, jeden Heff i dosyc, ale ŁAKOMSTWO TO JEST GRZECH :!: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Skoczowskiej grupy zostałem tylko ja i Mały sti Jeden sprzedał sti i kupił Lagunę drugi sprzedał S-turbo i kupił Forda a trzeci sprzedał wrx-a i przemieszcza się Oplem a z Yankiem jeszcze się nawet nie spotkaliśmy mimo że jest ze Skoczowa

Czyli następny jesteś Ty bo z tego wynika że kto miał Subaru turbo to później rezygnuje z marki :P tak że niema jak poczciwy wolnyssaczek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli następny jesteś Ty bo z tego wynika że kto miał Subaru turbo to później rezygnuje z marki :P

Jestem sympatykiem marki - więc mi to nie grozi :!: na razie do turbo się nie zraziłem :!: mogę jeżdzić nawet H-6 tką :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi sprzedał S-turbo i kupił Forda

 

O Erichu mowa :?:

a propos pozdrowienia dla kolegi Erich, spotkanego w Brennej w zeszły piatek - podszedł, pogadlismy i tera zmam ustalić cenę za mojego Suba :D

Juras

no można by sie było spiknąć w końcu

MalySTi

sprzedałeś srebrną "szczałę" ? bo coś mi dudniało dziś pod blokiem i to nie Ty byleś za fajerą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam chopy? Jakiś skład się konsoliduje na VIP party u Dyzia we czwartek 31 marca? Bo nie wiem czy już powinienem zacząć podkład robić. :)

Proponuję zrobić wstępną listę:

 

1. Dyzio_d

2. Pancin

3. ...

za zgodą "lepszej połówki".... :mrgreen:

 

1. Dyzio_d

2. Pancin

3. Yanek

4. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek szukałem wozu i niestety nie padło na subru.To co oglądałem prawie wszystko było zmęczone jak koń po western'ie.Kupiłem megana gt 2.0 dci.Fajnie wygląda wszystko z jednej stajni w garażu :mrgreen: Wszytko fajnie tylko brakuje mu baranka i paru gwiazdek na masce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...