Skocz do zawartości

immobilajzer w STI '03


nomad

Rekomendowane odpowiedzi

nomad - na jakiej podstawie ubezpieczyciel stwierdził brak imobilizera w samochodzie? Rozebrali kluczyk? :???: Standardowo immobilizer powinienes mieć, chyba ze poprzedni użytkownik pozbył się go w zwiazku z jakimś problemem. W każdym razie był w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nomad - na jakiej podstawie ubezpieczyciel stwierdził brak imobilizera w samochodzie? Rozebrali kluczyk? :???: Standardowo immobilizer powinienes mieć, chyba ze poprzedni użytkownik pozbył się go w zwiazku z jakimś problemem. W każdym razie był w standardzie.

 

Oglądali kluczyki, odpalali samochód, na tej podstawie tylko...też mi się to co najmniej dziwne wydało ale w końcu straciłem pewność co do tego czy jest czy nie...teraz ją mam. Dzięki za szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immobilizer działa na zasadzie nadajnik / odbiornik porównując elektroniczny wysłany kod. Nadajnik jest z regły umieszczony w kluczyku a odbiornik w stacyjce. Jeśli kod wysyłany z klucza pasuje do wczesniej wprowadzonego kodu w stacyjce - następuje "zwolnienie blokady".

 

Pan w ubezpieczalni musiał mieć "radar w głazach" stwierdzając ze immobilizer jest w Twoim kluczyku lub że go nie ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...