Skocz do zawartości

RSMŚ Rajd Walii 2007


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

krotko mowiac , tak jak w podpisie, znane sa godziny odcinkow, wiemy mniej wiecej gdzie i jak ale zeby sie spotowac musimy uzgodnic na ktorych odcinkach itd :smile: co do soboty to wyglada to raczej tak ze pozostaje 1 OS ogladany dwa razy a pozniej stadion w Cardiff :grin: ze swoich doswiadczen wiem ze nie ma sensu poruszac sie miedzy odcinkami bo po 1 za duzy ruch na drogach a po 2 na kazdy odcinek dojazd jest mocno utrudniony(korki) :???: wiem ze czesc osob juz kupila bilety wiec pozostaje uzgodnic szczegoly :cool: czy ktos z PL tez sie dolaczy :?: pozdrowienia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do soboty, to jestem dokladnie tego samego zdania co Janek. Mozemy spotkac sie na piewszym sobotnim OS-ie, Crychan. Pierwsze auto startuje bodajze o 9.38, wiec jezeli ktos zdecyduje sie na stadion to moze spokojnie ogladnac drugi przejezd. Mozna takze przeniesc sie na inny OS, bo czasu powinno wystarczyc, jednakze jak Janek pisal ruch pomiedzy odcinkami bedzie na bank utrudniony. Bylem na tym odcinku rok temu, takze moge dodac, ze odcinek jest bardzo ciekawie ulozony. OS rozgrywany glownie w lesie i lekko "gorzystym" terenie, co sprzyja efektom dzwiekowym :twisted: , co z kolei wywoluje banana na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bilety na stadion w Cardiff zakupione :grin: Co do wejscia na odcinki specjalne to postanowilem kupic bilety w dniu rajdu przed wjazdem na OS :cool: Poniewaz bede w sobote

tylko na jednym odcinku a pozniej na stadionie to koszty wyjda taniej :shock: Jeszcze zastanawiam sie nad piatkiem :roll: zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
kiwaczek moze umowimy sie i jedziemy razem na 2 auta bo tez chce w piatek wieczorkiem z moja kontrola trakcji:PP w koncu z tego samego miasta jedziemy bedzie zawsze razniej:)))

pozdr

 

Pewnie, jestem na TAK. Z tego co przeczytałem to kolega Robo także planuje wyjechać w piątek wieczorem, więc może pojedziemy na trzy auta... Robo, piszesz się ??

 

cypis :arrow: GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLayer, Masz racje co do piatku, lepiej chyba zaczac od 2 OS :smile:

 

co z biletami kupujecie przez neta juz czy na miejscu

Na stadion kupilem przez neta, a na odcinek to na miejscu tak jak pisalem wczesniej jezeli chodzi o sobote :smile: Co do piatku to jeszcze sie zastanawiam co zrobic, tzn na ile odcinkow pojade i czy warto kupowac karnet :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiwaczek moze umowimy sie i jedziemy razem na 2 auta bo tez chce w piatek wieczorkiem z moja kontrola trakcji:PP w koncu z tego samego miasta jedziemy bedzie zawsze razniej:)))

pozdr

 

Pewnie, jestem na TAK. Z tego co przeczytałem to kolega Robo także planuje wyjechać w piątek wieczorem, więc może pojedziemy na trzy auta... Robo, piszesz się ??

 

cypis :arrow: GG

 

moze nie wieczorem a popolodniu, tak co by wieczorkiem byc na miejscu i mozna wtedy jakis spocik zorganizowac badz udac sie razem gdzies na jakies szuterki.. :)

co do podrozy razem to spoko jezeli tylko nie trzeba bedzie za duzo nadrabiac, bo bez sensu..:)

ja jade razem z kolega, ja si on astra turbo, obydwoje na polskich blachach wiec rozpoznac nie bedzie trudno.. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i kiwaczek gnamy z londynu

Ja tez na pl blachach nie duzo czerwonych imprez kombi na pl tablichach tu jezdzi:PPPP

A o jezdzie wieczorem zapomnijmy chyba za duzo policji ludzi itp ......poprostu chocmy na browara:PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...