Skocz do zawartości

Konkurencja


Darek67

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy - ja to na Subie na razie jezdze :)) outback 3.0 MY 07, ale patrze na konkurencje, i zdaje mi sie ze niedlugo bedzie ciezko. Ja osobiscie mam na mysli konkurenta o nazwie Infinity G class z 335 koniami i podlaczanum full drive. Sam nie jezdzilem, ale z opinii znajacych-klasa calkiem inna-a cena okolo 56000USD w Rosji przy 55000 USd za Outbacka. prfwde mowiac, jak bede zmienial auto to sie dokladnie przypatrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wygląda ten AWD w Infinity,bo w Subaru wiadomo-największe doświadczenie.No i w Infinity chyba tęskno będzie za dźwiękiem boxerka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tesknota za dzwiekiem boxerka nie jest glowna przszkoda :)) powiedzmy sobie szczerze ze suba nie jest na dzis liderem na rynku full drive napedow. wszyscy sie historycznie zachwycaja boxerkiem - ale w aucie liczy sie cos wiecej - moc, sterownosc, wygoda, komfort, wyposazenie - i na pewno jeszcze duzo innego g.... I tego g... w subie nie ma :)

 

Aczkolwiek jestem na razie stronnikiem suby. I na razie mam zamiar nastepnym auto miec STI (chyba ze EVO mnie skusi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...