Skocz do zawartości

Forester 2014 XT - "Sprawdź system wsp. ruszania na wzniesieniu " i "Należy sprawdzić system kontroli trakcji i stabilizacji toru jazdy".


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni !

Częściej lub rzadziej - ostatnimi czasy wyskakują małżonce informacje : "Sprawdź system wsp. ruszania na wzniesieniu " i "Należy sprawdzić system kontroli trakcji i stabilizacji toru jazdy".

Osobiście obstawiam bezpieczniki - ale może ktoś przerabiał temat  - dajcie proszę znać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj małżonki w jakich sytuacjach pojawiają się komunikaty. Ja bym obstawiał że podczas pokonywania progów zwalniających ;) 

Mojej żonie już się nie pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, sartek napisał(a):

Pewnie warto byłoby sczytać błędy z OBD.
Tak naprawdę może chodzić o zupełny drobiazg, jak choćby zabrudzony któryś z czujników ABS.

 

W przypadku, gdy bezpieczniki okażą się ok - tak zrobię. Na razie szukam rozwiązania w domowym garażu :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, adek101 napisał(a):

Zapytaj małżonki w jakich sytuacjach pojawiają się komunikaty. Ja bym obstawiał że podczas pokonywania progów zwalniających ;) 

Mojej żonie już się nie pojawiają.

 

Możesz rozwinąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Woszkowaty napisał(a):

 

Możesz rozwinąć ?

Żona zbyt szybko wpadała na próg, przednie koła pewnie na sekundę traciły przyczepnoś i pod daszkiem pojawiały się takie same komunikaty. Sytuacja ta też może się pojawić przy pokonywaniu progu na mokrej nawierzchni lub podczas deszczu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...