Skocz do zawartości

[GP 2.0] Sprężyny Eibach


Przemek80

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

Chciałem sobie delikatnie obniżyć i usztywnić zawieszenie na seryjnych amorkach, więc wybór padł na Eibach.
Jednak w ich ofercie nie ma GP 2.0, jest jedynie 1.6. Domyślam się że 2.0 będzie nieznacznie, ale jednak cięższy z przodu.
Czy ktoś się orientuje czy zestaw do 1.6 będzie pasował ?
https://eibach.pl/product/zestaw-sprezyn-pro-kit-e10-77-011-01-22/subaru-impreza-liftback-gp--16-i-awd/138825/
Kombinuje jeszcze, tył z powyższego zestawu a przód z XV 2.0 
https://eibach.pl/product/zestaw-sprezyn-pro-kit-e10-77-010-01-22/subaru-xv-gp--20-i-awd-gp7-g33gp/139291/

Jednak konsultant powiedział że taki złożony zestw uniemożliwia zwrot jeśli nie będzie to pasować...

Czy ktoś przypadkiem obniżał/usztywniał GP 2.0 i może polecić rozwiązanie?

pozdawiam
Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz z imprezy albo poszukaj u innego producenta. Te eibachy obniżają o 25-30 mm. XV ma prześwit 22 cm w serii . Jeżeli założysz z niego sprężyny na tył do Imprezy która ma strzelam 14mm to twoje auto może zacząć przypominać wyglądem klin :mrgreen:  Chyba że to było zamysłem to spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mi chodziło o tył z imprezy, a przód z XV ze względu na cięższy silnik. 
Jednak później zauważyłem że do XV 1.6 i do XV 2.0 są te same sprężyny, jak i do GH 1.5 i GH 2.0 też ma te same sprężyny.
Wychodzi na to że różnica w masie między 1.6 i 2.0 jest nieznaczna i nie będę kombinował tylko wezmę, tak jak piszesz zestaw do GP 1.6

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...