Skocz do zawartości

XV dziwny dźwięk


Rekomendowane odpowiedzi

Subaru XV 1.6 występuję następujące zjawisko dźwiękowe? 
Przy delikatnym dotykaniu padała gazu w okolicach 40 - 70 km/h słychać z przodu i z prawej strony chrobotanie. 
Czasem jest słabo słychać a czasem głośniej. Naprawdę trzeba bardzo delikatnie dotykać gazu po uzyskaniu stałej prędkości.Występuje to również przy schodzenia auta z obrotów. Serwis w Warszawie podobno z tym walczył ale nie znaleźli przyczyny. Może warto pogłębić temat bo jest to troszkę denerwujące. Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście że dźwięki mogą pochodzić z różnych części pojazdu. Ale ten dźwięk jest konkretny i konkretnie sprecyzowany i to w wielu pojazdach Subaru XV. Występuje z prawej strony i kilku posiadaczy Subaru zauważyło ten dźwięk. A tak jak pisałem serwis w Warszawie też zna ten problem i nawet podobno było to poruszane w centrali bo ten dźwięk nawet występuje w nowych autach takie mam info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Szanowni Państwo nie mówimy tu o starych samochodach żeby były uszkodzone silniki czy skrzynie biegów. Mój ma 47500km wszystko robione w ASO na czas wymiany oleju i to co jest zgodne z interwałami w książeczce gwarancyjnej. Czy te samochody są tak słabe że wytrzymują tylko 50 tysięcy kilometrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za milę podpowiedzi. Zastosuję się do tej propozycji. Ale jak pisałem to serwis rozkłada ręce więc pozostało forum może ktoś coś wie. A przepraszam zapomniałem za zwróconą mi uwagę forum nie jest od tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...