Skocz do zawartości

Wydech do Subaru Imprezy GH 1.5


Liciak120

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kupiłem ostatnio Subaru Imprezę, ale nie mogłem znaleźć w dobrej cenie 2.0;c, więc musiałem zdecydować się na 1.5. Nie podoba mi się dźwięk, a w sumie to jego brak. Dlatego chciałbym wymienić wydech. W necie nie mogę znaleźć żadnych gotowców. I nie mogę znaleźć odpowiedzi czy części do 2.0 pasują do 1.5, może wiecie? A jeżeli nie to jak zająć się tym wydechem? Bo trochę szkoda ze tego boxer'a tak słabo słychać;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor wydechowy różnoodległościowy i dobrze dobrana do tego końcówka wydechu i będzie bulgotał. Tylko dobrze mam na myśli tak aby nie urwało głowy w trasie drąc japę. ;)

To wolnossak więc pełne przeloty itd. sobie odpuść od razu. 

 

 

Edytowane przez Orear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 07:17, Orear napisał(a):

Kolektor wydechowy różnoodległościowy

Wiesz może gdzie taki dostanę? Bo nie mogę znaleźć żadnych after-marketowych części do tego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Liciak120 napisał(a):

Wiesz może gdzie taki dostanę? Bo nie mogę znaleźć żadnych after-marketowych części do tego silnika.

 

Czasem pojawiają się w dziale sprzedam, są też osoby, które robią takie rzeczy na zamówienie. Niestety nie jestem w stanie wskazać Ci konkretnego kierunku. Niemniej jednak wątek, który Ci podlinkowałem wyżej to dość spora baza informacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 23:28, Orear napisał(a):

 

Czasem pojawiają się w dziale sprzedam, są też osoby, które robią takie rzeczy na zamówienie. Niestety nie jestem w stanie wskazać Ci konkretnego kierunku. Niemniej jednak wątek, który Ci podlinkowałem wyżej to dość spora baza informacji. 

Okej, dzięki. Nie mogę otworzyć tego wątku pisze mi ,,Niestety nie możemy wyświetlić tej zawartości, ponieważ nie masz do niej uprawnień.".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Liciak120 napisał(a):

Okej, dzięki. Nie mogę otworzyć tego wątku pisze mi ,,Niestety nie możemy wyświetlić tej zawartości, ponieważ nie masz do niej uprawnień.".

Ah, bo to jest w nielegalu. 

Wejdź ręcznie w dział Jadę nielegala - hasło: TAK - i wtedy użyj mojego odnośnika, albo znajdź ten temat ręcznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...