Skocz do zawartości

Problem z kodowaniem kluczy i zamkiem centralnym forester SG 05


pjkr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam wszystkim,

 

pacjent forester SG '05 - ostatnio coś grzebaliśmy w aucie i podłączyliśmy w niewiedzy białą małą kostkę w progu drzwi kierowcy... jak już się dowiedziałem - kodowanie zamka. 

 

Nie działają mi oba klucze piloty, nie działa zamykanie z przycisku na drzwiach kierowcy (tylko otwieranie). Próbowałem kodować wg tych wzorców, które znalazłem na forum (zepnij kostki, przytrzymaj na drzwiach. dwa razy kluczyk). Nie wiem, może ja źle te kostki podłączam? Rozłączona wcześniej była tylko mała biała, więc ją złączyłem, klikam i nic! Jest tu jakiś krok, potrzebny jeszcze czy co się wydarzyło? 

 

Za głupotę i ruszanie bez uprzedniej znajomości się płaci, można śmiało się śmiać :D

Edytowane przez pjkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pjkr zmienił(a) tytuł na Problem z kodowaniem kluczy i zamkiem centralnym forester SG 05

Kiedyś dodawałem pilot i wydawało mi się to proste...

Wyjmujesz kluczyk ze stacyjki, spinasz białe kostki i teraz najważniejsze - cały czas trzymając UNLOCK na drzwiach naciskasz dwa razy pilot. Po dodaniu pilota zamek powinien się zamknąć i otworzyć. Bo jak będziesz trzymał LOCK to kasujesz piloty :) Nie pamiętam tylko czy drzwi trzeba było zamknąć czy też nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...