Skocz do zawartości

Zaślepka wydechu w zderzaku - Legacy IV


Michał01

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, z racji iż mój fabryczny wydech nie przetrwał próby czasu i rozpadł się na łączeniach postanowiłem wymienić go na custom z dwoma tłumikami końcowymi. Pojawił się jednak problem ze zdjęciem zaślepki wydechu (oryginalnie w mojej wersji był tylko jeden tłumik końcowy po lewej). Pytanie czy do zdjęcia tej zaślepki koniecznie będzie zdjęcie całego tylnego zderzaka ? :( Zatrzaski trzymają ją bardzo mocno na miejscu

zalepka.png.e67104b460dbc62ca66fa3f440354129.png

A tutaj zdjęcie nowej która umożliwia montaż podwójnego wydechu dla lepszego zobrazowania

zalepka3.thumb.jpg.5d864966d2e56f56c6ac35c5c5214c45.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Michał01 napisał(a):

Witajcie, z racji iż mój fabryczny wydech nie przetrwał próby czasu i rozpadł się na łączeniach postanowiłem wymienić go na custom z dwoma tłumikami końcowymi. Pojawił się jednak problem ze zdjęciem zaślepki wydechu (oryginalnie w mojej wersji był tylko jeden tłumik końcowy po lewej). Pytanie czy do zdjęcia tej zaślepki koniecznie będzie zdjęcie całego tylnego zderzaka ? :( Zatrzaski trzymają ją bardzo mocno na miejscu

zalepka.png.e67104b460dbc62ca66fa3f440354129.png

A tutaj zdjęcie nowej która umożliwia montaż podwójnego wydechu dla lepszego zobrazowania

zalepka3.thumb.jpg.5d864966d2e56f56c6ac35c5c5214c45.jpg

 

Powinieneś być w stanie zajrzeć tam od tyłu kiedy staniesz w kanale albo podniesiesz auto. Te zatrzaski trzymają mocno ale delikatnie podważysz czymś i zejdą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...