Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2017 - Wersja USA Prośba o pomoc


Jery

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z autem małżonki, w niedzielę córa sprzątała auto i zostawiła światełko, bateria się wyładowała, w poniedziałek żona już nie odpaliła auta próbowaliśmy oczywiście najpierw podpiąć inną baterię, potem jż naładowaliśmy starą podpinałem w między czasie inną itp.. czyli wypinałem całkowicie tą która była zainstalowana, niestety " pacjent nie ożył " tzn samochód nie odpala. Objawy kluczyk ( sprawdziłęm i wymieniłem baterie ) niestety nie daje sygnału albo inaczej samochód nie reaguje na kluczyk nie otwiera ani nie zamyka itp... Po próbie odpalenia nawet zbliżająć kluczyk do stacyjki pojawia się cała " choineczka" na wyświetlaczu.  Zadzwoniłem na serwis  rano Łódź Traktorowa - bardzo pomocny Pan ( nie powiedział przyjedz Pan to się zobaczy :) powiedział abym sprawdził wszystkie bezpieczniki zarówno te pod maską jak i te z lewej strony kolumny kierownicy - zrobiłem to i wszystkie piszczą na mierniku więc chyba działają. Pomóżcie prosze co sprawdzić bo inaczej czeka mnie holowanie a dodam że biegi też stoją dęba nie mogę przeżucić na neutral itp bo samochód nie reaguje na pedał hamulca.   Wielkie dzięki Jarek  Filmiki w załączeniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jery napisał(a):

sprawdziłem bezpieczniki ale znalazłem taki oto filmik który pokazuje jakieś dodatkowe bezpieczniki których u mnie nie ma :  ( może są ale w innym miejscu? chodzi o tą listwę z boku 10 - 11 bezpieczników o których on mówi )  gdzie ich szukać  - pod kolumną kierownicy mam poduszkę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od początku. Czy absolutnie jesteś pewien ze akumulator jest naładowany? Jeśli tak to jakie jest napięcie na akumulatorze głownym  w komotrze silnika.  czy jak wlączysz ten zapłon to czy włącza się wyswietlacz na podszybiu i radio? czy samochod reaguje na przyciski pilota? otwieranie zamykanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bombelllooo napisał(a):

Też bym zaczał od bezpieczników. Sprawdz równiez stan naładowania akumulatora, nawet Radio sie nie wlacza. Wyswietlacza spodszybia nie widać. 

sprawdziłem bezpieczniki ale znalazłem taki oto filmik który pokazuje jakieś dodatkowe bezpieczniki których u mnie nie ma :  ( może są ale w innym miejscu? chodzi o tą listwę z boku 10 - 11 bezpieczników o których on mówi ) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...