Skocz do zawartości

Forester e-boxer 2021 dziwne drgania przy zwiększaniu obrotów


marcinpiggy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni zaobserwowałem dziwne drgania / dźwięki, kiedy przyśpieszam i zwiększają się obroty. Kiedy wciskam dalej  gaz drgania ustają. Kiedy odpuszczam i potem znów wciskam gaz to znów są drgania przez chwilkę. Według mnie po prawej stronie auta. Brzmi to jakby jakieś wibracje  przechodziły na wyższych obrotach na coś i powodowało te dźwięki /drgania. nie występowały wcześniej.. Ktoś ma jakieś sugestie gdzie szukać ci to może być. Załączam filmik kiedy udało mi się nagrać. Filmują nie udało się zamieścić -za duży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinpiggy napisał(a):

Witam. Od kilku dni zaobserwowałem dziwne drgania / dźwięki, kiedy przyśpieszam i zwiększają się obroty. Kiedy wciskam dalej  gaz drgania ustają. Kiedy odpuszczam i potem znów wciskam gaz to znów są drgania przez chwilkę. Według mnie po prawej stronie auta. Brzmi to jakby jakieś wibracje  przechodziły na wyższych obrotach na coś i powodowało te dźwięki /drgania. nie występowały wcześniej.. Ktoś ma jakieś sugestie gdzie szukać ci to może być. Załączam filmik kiedy udało mi się nagrać. Filmują nie udało się zamieścić -za duży. 

Drgania są podczas jazdy, czy na postoju również? Najlepiej podjedź do serwisu - masz przecież auto na gwarancji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
On 9/29/2023 at 9:08 AM, aflinta said:

Drgania są podczas jazdy, czy na postoju również? Najlepiej podjedź do serwisu - masz przecież auto na gwarancji. 

Sorki za późną odpowiedz :( Podczas  jazdy tylko. No i wychodzi ze tylko w czasie wysokich temperatur bo jak byłem w aso to za cholerę nie potrafiłem im tego pokazać :) a przez kilka wcześniejszych dni przed wizyta  cały czas to występowało. Od czasu jak temperatury spady poniżej 20 stopni problem ustąpił. Dziwne to jest.  W każdym razie wrócę do aso na wiosnę jak wzrosną temperatury i zapewne problem powróci.  

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...