Skocz do zawartości

Pomocy !! Gowno-ware mi sie zainstalowalo [Totalny OT]


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Zlapalem Syfa !! nie wiem skad, nie wiem jak, nie wiem kiedy, jest i juz :!:

Errata:

CHodzi o Ad-ware, mimo ze mam strone poczatkowa ustawiona na pusta w IE 6 wlacza mi sie jakas pseudo wyszukiwarka a rownoczesnie z nia pop-up "ostrzezenie o Ad-ware" wraz z propozycja "darmowego skanu w poszukiwaniu tych programow" przegrebalem caly dysk pare razy w poszukiwaniu niedawno utworzonych plikow- nic, sciagnalem pare programow ocenianych na tucows jako dobre i... owszem wykryly, ale nawet reczne usuwanie z rejestrow dawalo wylacznie taki efekt ze zaraz po usunieciu, wykopane wpisy znowu sie pojawialy, nowy mks vir niczego nie wyszukal, rycie dysku i rejestrow 5 programami dawalo tylko taki efekt ze znajdowalo, usuwala po czym okazywalo sie ze dalej jest, korzystalem z programow: ad-aware 6.0 z uaktualniona biblioteka, spyware-cop i paru innych, kazdy znajdowal, kazdy usuwal po czym wpisy znowu sie pojawialy, za pare dni kupuje nowy dysk, nie chcial bym zeby ten syf i tam sie znalazl wiec gdyby ktos mial dobry pomysl jak sie tego pozbyc, byl bym wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zobaczyc w menu startowym "msconfig" czy jakies badziewie ci tam nie siedzi. Sprobuj tez w rejestr poszukac adres strony ktora ci sie otwiera i usun ja. Usuń tez całą zawartosc plikow internetowych tymczasowych (temporary internet files). A potem mks-vir'em on line to przelec - mi pomoglo.

 

Ad-Aware tez mi znajdowal - niby usunal - ale po wylaczeniu i wlaczeniu kompa - znow bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nie znam strony ktora sie otwiera, w tym rzecz, caly czas jest napisane about:blank, a strona sie laduje jaka, nie wiem bo w kodzie tej strony nie ma ani jednego adresu, mks-vir w ogole niczego nie wykrywa, w msconfigu tez grzebalem nic tam nie ma, przerycie komputera, paroma innymi programami do wywalenia ad-ware i wywalenie, reczne wszystkich wskazanych przez nich kluczy dawalo najwyzej taki efekt ze raz zamiast "coolwebsearch" (klucz o takiej nazwie znajduje ad-aware) wlaczala sie strono microsoft network, po czym przy uruchomieniu nastepnego okna przegladarki znowu bylo to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że ciągle odwiedzasz jedną stronę albo odpalasz jakiegoś P2P, z których Ci się to ładuje :-)

Wywal w cholerę, zrestartuj kompa, ponownie odpal ten skanerek, jeśli nic nie wykaże, zainstaluj wszystkie dostępne update'y do Windy i KONIECZNIE do IE, zrestartuj, ponownie skanerek i jazda.

Dodatkowo sprawdz sobie "Ulubione" - tam potrafią siedzieć linki, które same sobie syf dociąają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za rady, poniekad winnym okazal sie jednak link w ulubionych, co ciekawe do zwyklej strony na ktora ludzie wrzucaja animacje we flash'u :shock: od tego czasu problem pojawia sie co drugi dzien, wiec da sie zyc, zwlaszcza ze nie ma juz tych irytujacych pop-up'ow, a jutro itak bede mial juz z tym spokuj bo zmieniam dysk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...