Skocz do zawartości

Światła dzienne problem


zaldar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,auto to crosstrek 2018,mam taki dziwny przypadek,mianowicie światla dzienne LED w lampach zapalają się samoczynnie mimo że auto stoi zamknięte,po mniej więcej 3 godzinach po skończeniu jazdy.Może ktoś miał podobny przypadek będę wdzięczny za sugestie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zaldar napisał(a):

Witam,auto to crosstrek 2018,mam taki dziwny przypadek,mianowicie światla dzienne LED w lampach zapalają się samoczynnie mimo że auto stoi zamknięte,po mniej więcej 3 godzinach po skończeniu jazdy.Może ktoś miał podobny przypadek będę wdzięczny za sugestie.Pozdrawiam

To są oryginalne lampy z fabryki, czy dokładane potem? Jaką wersję wyposażenia (trim) masz auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmę ten interfejs,żadnych więcej zmian nie było,na początku miałem ustawione tak że te drl-y zapalały się dopiero gdy był uruchomiony silnik, zwolniony ręczny i zapięty driver,ale migały wtedy jak stroboskopy,teraz jest tak że startują na 2 pozycji kluczyka.jak nic się nie zmieni pojadę do elektryka niech wstawi układ żeby uruchomiły się po starcie silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę z lekkim optymizmem interfejs wyjęty,na razie nic się nie zapaliło,dodam że ten elm327 w gnieździe OBD2 cały czas był aktywny bo paliła się czerwona dioda,urządzenie przydatne w połączeniu z car scaner nie tylko szukał błędów ale także pokazywał parametry auta w czasie rzeczywistym,np.temp.płynu chłodniczego,ale to chyba chinol,uważajcie z tym sprzętemINTERFEJS-DIAGNOSTYCZNY-ELM327-BLUETOOTH-Z-PL-ODB2.jpeg.e7d2cf99502041afc063b49a23ee88e7.jpeg

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 dniach obserwacji stwierdzam że problem ze światłem znikł,winny jest Elm 327, może droższe interfejsy zdają egzamin ten nie,dobrze że nie narobił większej biedy,dzięki za udział w rozwiązaniu problemu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem droższy interface vgate icpro 4 ,że względu na to iż crosstrek nie ma wskażnika temp.płynu ,a lubię mieć kontrolę na autem,po tygodniu obserwacji stwierdzam  że wszystko jest w porządku,żadnych dziwnych objawów,a na dodatek urządzenie wyłancza się automatycznie po ok 30 min.po wyjęciu kluczyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, zaldar napisał(a):

że względu na to iż crosstrek nie ma wskażnika temp.płynu

Na tym górnym wyświetlaczu da się ustawić co ma być wyświetlane. Jest temperatura płynu (jako skala, bez stopni) oraz temperatura oleju - już w stopniach. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...