Skocz do zawartości

27-29 lipca RAJD LOTOS


Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam pytanko do miejscowych, czy ktoś mógłby mi polecić jakiś domek/pokoje z łazienką, gdzie mogłyby przekimać 2-3 osoby? Ceny najlepiej pasztetowe :P

 

Przyjedziesz na grilla porajdowego? Zagadaj z kosmitką, to może i nocleg się znajdzie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5min drogi ode mnie wisi od niedawna duży szyld reklamujący jakieś tanie noclegi. Coś na wzór schroniska-tak mi się zdaje. Jak nie zapomnę to spiszę po pracy tel. i zapodam na forum.

Poza tym, popytaj w Domach Studenckich Politechniki. Kiedyś niektóre z nich w czasie wakacji funkcjonowały właśnie jako hostele i za grosze można było się przespać.

Szkoda, że jeden z większych akademików UG jest w tej chwili w remoncie. Miałbyś 5min drogi ode mnie (browarek? :!: :grin:) i 3min. na starówkę, gdzie jest otwarcie rajdu i lans rajdówkami po Starym Mieście.

 

Ninja, co żeś tak pomniejszył? Miało być A1 :lol:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosmitka, dzięki za linki i zaproszenie, postaramy się wpaść :)

 

SebastianZ1, również dzięki :) chyba faktycznie rozejrzymy się za akademikami, bo z pokojami gościnnymi niestety ciężko, trochę za późno się z tym obudziłem :( a jeśli znajdziemy jakąś kwaterę blisko Ciebie to na browarka oczywiście się piszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SebastianZ1, moje szanse na przyjazd zmalały do 60%, ale jeśli przyjadę to zgadnij pod jakim adresem będę mieszkał? :mrgreen: Piwko?

Twoje 60% bardzo ładnie współgra z moim 40% w lodówce :razz: Także, skoro mamy już 100% to nie pozostało nic, jak przyjeżdżać. Piwko to wiesz...co najwyżej może wystąpić w roli porannego "first aid kit" :twisted:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mowcie ze bedziecie spac w jednym lozku

 

No pewnie, że w jednym. Nie potrzeba mi dwóch - nie mam jeszcze brzuszka od piwa jak co po niektórzy. :mrgreen:

 

Twoje 60% bardzo ładnie współgra z moim 40% w lodówce

 

I kolejny raz nie pojedziemy na 2 dzień zmagań? :razz:

 

P.S. Marta jedzie do Słupska w weekend? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz nie pojedziemy na 2 dzień zmagań? :razz:

Ok, tym razem będziemy się mieć na baczności. Rajdzik trza obejrzeć i już!

P.S. Marta jedzie do Słupska w weekend?

Marta będzie w Gdańsku w ten weekend. Tym bardziej nie będziemy przecież szaleć :wink:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...