Skocz do zawartości

Spotkania srebrnogórskie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na prośbę sznownego kolegi sequsia informuję co następuje :lol: :

 

Postaramy się wpać w godzinach popołudniowych do Was kilkoma autkami ( bez noclegów ) celem poupalania w okolicy ( być może bedzie Virnik i jego GT, ja zaprezentuję jedynie słuszną markę B M W i bedzie jeszcze jeden kolega ale nie wiem czym:)

 

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze Arti , z takim trzeba krótko

No! Spammerom i nabijaczom postów mówimy stanowcze NIE! :wink:

 

Tak sobie myślę, może wezmę kamerę co by nagrać przejazdy naszej kolumny i może jakieś około spotowe tematy...

Co myślicie?

Będzie pamiątka dla potomności. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, używaj opcji "edytuj" :!:

 

Ostrzeżenie przed ostrzeżeniem. :mrgreen:

tej! może w "bialej" masz komputer zainstalowany i neostrade na stale dociagnieta, bo ja to mam tylko pazstetowa komorke z przymulajacym iPlusem :P

Poza tym musialem z fotela pasazera ośki kontrolowac sytuacje, czyli kurczowo trzymac sie "cykor rączki" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc biorę kamerę ale nagrywać nią będziemy przejazdy naszej kolumny ale nie tematy około spotowe. :wink:

 

tej! może w "bialej" masz komputer zainstalowany i neostrade na stale dociagnieta, bo ja to mam tylko pazstetowa komorke z przymulajacym iPlusem

Nie rozumiem po co ta dyskusja. :roll: Zwrócilem Ci uwagę, ciesz się, że nie dostałeś paska... Po raz ostatni ostrzegam przed ostrzeżeniem :!:

 

:mrgreen:

 

edit:

Te brudy, które wyciąga SeQ na temat moich urodzin to... prawda. Fakt, kolejny powód żeby się napić. Trochę tych powodów już mamy. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

news 2. :mrgreen:

 

Pumex planuje własnie wycieczke w okolicach Zlotego Stoku i do kopalni złota. Bedzie też możliwość popływania pontonem po jaskini - jakies hardcore, 0.5 km w glab ziemii :shock:

Jeżeli ktoś się pisze lepiej zabrać ubrania przeznaczone do zniszczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co ta dyskusja. Zwrócilem Ci uwagę, ciesz się, że nie dostałeś paska... Po raz ostatni ostrzegam przed ostrzeżeniem

 

Arti... wytlumacze Ci przy akloholu. Nie ma Pablonasa - zatem Ty bedziesz moja glowna ofiara alkoholizowania...a watrobe pobudzam od paru dni... Wczoraj Lucek dostal z tej okazji rykoszetem :lol:

 

Od której ktoś będzie w Koniu?

ja juz jestem :wink: Krebelka bedzie za pol godziny, a podobniez w okolicach Dzierzoniowa jest tez Xbike i Moniqa :shock:

 

news. Wpadnie ciemna strona mocy wraz z nami

Remek - Ty widzisz to co ja? a zaczelo sie od skromnego dogadywania sie, ze mozna by male piwko w okolicy wypic :lol:

Pumex planuje własnie wycieczke w okolicach Zlotego Stoku i do kopalni złota. Bedzie też możliwość popływania pontonem po jaskini - jakies hardcore, 0.5 km w glab ziemii

Jeżeli ktoś się pisze lepiej zabrać ubrania przeznaczone do zniszczenia

Moze nie do zniszczenia - ale lekko do ublocenia jakby co :wink:

 

remek napisał/a:

Bedzie też możliwość popływania pontonem po jaskini - jakies hardcore, 0.5 km w glab ziemii

 

Czyżby miał na myśli Włodarz ? Nigdy tam nie byłem a zawsze chciałem zwiedzic...bedzie okazja

Chodzilo mi bardziej o Zloty Stok - i kopalnie zlota, ale Wlodarza mozemy tez ogarnac jak bedzie chec. W sumie to dogadamy sie jutro co do planu zajęć.

 

EDIT:

 

bylbym zapomnial! dzisiaj spotkalem Lokalnego Matadora w Omedze... Oczywiscie strzelil niezlego boczura :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...