Skocz do zawartości

Ile warte?


Muminken

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie. Ile jest warte Outback 1999rok ,silnik ej20 (115albo125km) , w dowodzie widnieje jako legacy 2.5 . Benzyna LPG(STAG 2018) , bordowe, blacharsko zdrowe, po bokach rysy po krzakach( idzie to wypolerować) zderzaki też po przejściach, na zimówkach 16" , sączy się z jednej strony z pod wałka rozrządu, nowa pompa wody, nową sonda, brak kata, tłumik dla wymagających do wymiany, czasami potrafi nie zrzucić biegów i zadusić silnik, grzeje się lewe przednie koło, tuleje kupione na tył od zbieżności i wahacza wzdłużnego, z tyłu brak stabilizatora, klima do nabicia. To chyba tyle szczerej recenzji. Na liczniku 410000 km sprawdzone dzisiaj przez psiarnię (500zł za wymuszenie )ale silnik nie wiem ile ma , napewno drugi w aucie.Czekam na wasz pogrom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Neutrino33 napisał(a):

Całość w cenie złomu...na częsci wyjdzie więcej. :mrgreen:

Nie będę sprzedawał na części normalnie jeżdżącego auta :biglol:   Napisałem tylko szczerze wszystkie wady, wszystkie. Tak, robią podobno jak h6 padają, słyszałem że silnik drogi a niedużo w dobrym stanie jest takich silników:D

  • Haha 1
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pan Dziedzic napisał(a):

Bo to jedna wielka niewiadoma. 

 

Dziękuję 

:rolleyes:

Chyba do Milowicza Jędrula mówił młodzieńcze , jeśli dobrze pamiętam :D

A czemu nie wiadoma? Napisałem wszystko jak na spowiedzi.  Jeśli jest tak jak piszecie , to wolę postawić go do garażu, kupić coś innego do jazdy, a outbacka powoli wydobywać z tych usterek które posiada. Na dzień dzisiejszy normalnie jeździ, oczywiście gdyby naprawić wymienione przeze mnie usterki jezdziło by się lepiej. No ale dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacharsko jest bardzo dobrze. Dwa pryszcze na klapie . Tyle tylko że porysowany po obu stronach po walce w terenie. Ale na to wystarczy polerka. Buda dzwon. No ale będę coś działały w tym temacie. Dzięki i wszystkiego dobrego ,, młodzieńcze " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aga zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...