Skocz do zawartości

Fura do wozenia cegiel-Ford Ranger 03-da sie tym jezdzic?


Umbert

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje dla starszego cos w miare zwinnego i taniego do lekkiego transportu materialow budowlanych no i oczywiscie do jazdy na trasie. Wiem ze to na ramie, diesel i ogolnie Ford gówno wart ale Nissan King Cab, Toyota Hilux troche za duze. Ranger wydaje mi sie zlotym kompromisem. Cos jak Forester dla moich potrzeb. 4x4, 4 fotele i gleboka pake 180x180cm. Kolo tony zaladuje, dieslowska mazda w nim siedzi no i taki z 2003 to tania impreza w porownaniu do konkurentow.

 

Jezdzil tym ktos? Bo narazie wybralem na oko, nie zdazylem pojezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem kilkoma roznymi rangerami moich znajomych. Wszystkie z silnikami benzynowymi wiec na temat diesla sie nie wypowiem. Auta w sam raz do lekkiej pracy. Nie spodziewaj sie cudow jesli chodzi o wykonczenie bo to raczej kon roboczy...skrzypiace niedopasowne plastiki to norma :mrgreen: Z mozliwosciami ladunkowymi tez bym nie przesadzal bo to raczej male lekkie auta....wiec jesli w planach sa jakies ciezkie ladunki to rozgladal bym sie jednak za czyms wiekszym. Aha no i te cztery fotele...tu w 2003 roku najblizsze czterech foteli byly wersje supercab...ze skladanymi laweczkami z tylu...niezbyt to wygodne dla ewentualnych pasazerow.

Jesli chodzi o awaryjnosc...kumplowi padla skrzynia po 150k mil...ale to bylo w modelu z 99roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie deuze auto ale dachowki, troche siporexu i farb podwiezie. O takie lekkie materialy chodzi. Nie chce tego targac Forestem jak nie musze. Zawieszenie powinno mazurskie dziury kilka lat wytrzymac. Co do skrzypienia to moj miesieczny Forester na Mazurach takze skrzypial a dopasowany razcej byl :-) taki urok tych drog.

 

Szukalem wlasnie konai roboczego. LandRovera, najchetniej starego Defendera ale ceny mnie przerazily. Jutro sie tym przejade i pomyslimy co z tm fantem zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...