Skocz do zawartości

Flaga ukraińska jako logo ?


miætek

Rekomendowane odpowiedzi

Apeluję do adminów tego forum o nie przyłączanie się do choroby narodowej Polaków którzy umieszczają wszędzie, zawsze i bezkrytycznie flagę Ukraińską. 

Jeśli chcecie już zasymbolizować wsparcie dla Ukrainy to zróbcie to poprawnie, zgodnie z protokołem dyplomatycznym RP. 

Czyli flaga Polska NAJWAŻNIEJSZA po lewej (tak jak jest) ale na litość boską nie za flagą Ukraińską !!! No chyba że przyłączacie się do niektórych polityków którzy - cytuję - Polska jest sługą Ukrainy. 

 Proszę nie kasować tego wpisu, symbolika jest bardzo ważna, a Polacy chorują na uległość. 

  • Zmieszany 1
  • Lajk 2
  • Facepalm 13
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jako nowy użytkownik tego Forum powinieneś zacząć od nieco innego wejścia niż właśnie zrobiłeś. 

To nie jest forum polityczne, a motoryzacyjne.  Wsparcie dla narodu Ukraińskiego na pewno nie nosi znamion uległości, a zwyczajnej solidarności z ludźmi, którzy doświadczają wojny - a my nie pozostajemy obojętni. 

Myślę, że jako mieszkaniec Pcimia kwestie uległości powinieneś wyjaśnić z pewnym Danielem :)

Życzę udanego pobytu na The Forum i może przemyślenia, że jak się wpada do kogoś do domu, to mu się nie mówi co ma robić. 

Temat zamykam, bo nie widzę potrzeby dalszej dyskusji na ten temat.

  • Super! 4
  • Dzięki! 2
  • Haha 4
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 19
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pumex1 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...