Skocz do zawartości

Ktoś chce zatrudnić sensownego informatyka?


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu kumpla - informuję, że szuka pracy (w Kielcach) albo fuchy, którą można wykonywać na odległość (tu wchodzi w grę cała reszta świata :mrgreen: ).

 

Chłopak w tej chwili zarządza siecią w oddziale jednej rządowej agencji, i trochę mu się już nudzi - twierdzi, że się zawodowo uwstecznia i rdzewieje, więc "poszukuje nowego wyzwania".

 

Nie mnie oceniać jego zawodowe umiejętności, ale mogę powiedzieć tyle - parę lat temu był moim podwładnym, też "w jednej rządowej agencji", i w przeciwieństwie do innych jej komórek, z kompami u nas nigdy nie było cienia problemu. Wszystko banglało jak trzeba i jeść nie wołało. A system i sytuacja nie były bynajmniej proste... wręcz przeciwnie, jedne z bardziej pieprzniętych w Polsce :twisted: .

Parę razy skorzystałem też z umiejętności w/w kolegi prywatnie, w sytuacjach awaryjnych domowego sprzętu - zawsze 100% skuteczności.

 

Poza tym, facet jest sympatyczny, kontaktowy (jak na informatyka :cool: ), absolutnie uczciwy i w dodatku lubi samochody :twisted: . Najbardziej stare Volva - własnie remontuje kolejne.

 

Gdyby taki (współ)pracownik mógł się komuś przydać, ku obopólnej radości - służę kontaktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...