Skocz do zawartości

Zrzutka na agregat (i nie tylko) z dostawą do Ukrainy - inicjatywa własna


radnor

Rekomendowane odpowiedzi

Subarowicze! Jestem na forum już kupę lat i co prawda chwilowo jeżdżę innym japońcem, ale Subaru w sercu zostaje na zawsze i dlatego zaglądam tu prawie codziennie. :wub: No ale do rzeczy:

 

Od dłuższego czasu bywam u naszych wschodnich sąsiadów i nawet pandemia mnie nie powstrzymała, więc od lutego pomagam jak mogę. Za miesiąc będę osobiście jechał dostarczyć trochę rzeczy - znajomi z Anglii zorganizowali już drugi samochód (Nissan X-Trail) do przekazania tamtejszym służbom, ja zbieram na agregat prądotwórczy dla drużyny policji w mieście Sławutycz stacjonującej 7km od granicy z Białorusią, ciepłe ubrania na zimę (polary, jak się uda to buty), plus dodatkowo jak zawsze zrobię konkretne zakupy i dostarczymy je "samosiołom" żyjącym w czarnobylskiej strefie wykluczenia. Zniszczone mosty odcięły ich od świata, od dwóch lat turyści nie przyjeżdżają, zima za pasem, a tamtejsza policja i wojsko mają teraz niestety ważniejsze problemy (plus wszystko w mieście zostało splądrowane, albo zniszczone). 

 

 

Jak zawsze zarabiam na moich ręcznie robionych modelach, ale postanowiłem pierwszy raz poprosić innych o pomoc i zorganizowałem zbiórkę. Jeśli ktoś chciałby dorzucić choćby kilka złotych, będę ogromnie wdzięczny i wypiję wasze zdrowie przy najbliższej okazji! Swoje koszty, paliwo na drogę itp pokrywam, więc wszystko trafi dokładnie tam gdzie powinno.

 

 

https://www.paypal.com/donate/?campaign_id=LJQQLGFFYL7HU

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...