Skocz do zawartości

Jaka to melodia/ co to hałasuje ?impreza wrx 2002


Michałwrx2002

Rekomendowane odpowiedzi

Subaru wydaje dziwne dźwięki po odpuszczeniu pedału gazu, lub redukcji.

wyminilem sprzęgło kompletne a ostatnio skrzynie biegów ... i nadal na każdym biegu słychać charakterystyczne chrobotanie, rzężenie ( trudne słowo :))

link z filmem poniżej. Pomocy !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaparzyć herbatę i sypnąć fusy na podłogę ;) słychać wszystko i nic. dla mnie jakby łożysko jakieś... koła w góre na podnośnik i od spodu posłuchać skąd hałas. to wrx, raczej nie był oszczędzany, więc wszystko miało prawo się wyeksploatować... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, M_isza napisał:

zaparzyć herbatę i sypnąć fusy na podłogę ;) słychać wszystko i nic. dla mnie jakby łożysko jakieś... koła w góre na podnośnik i od spodu posłuchać skąd hałas. to wrx, raczej nie był oszczędzany, więc wszystko miało prawo się wyeksploatować... 

no właśnie jakby łożysko, po wysprzęgleniu hałas znika, na luzie tez nie występuje ... koło zmachowe ? Podpora wału ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisałeś w innych postach to już kolejny raz zmieniasz skrzynię na używaną i z kolejną zaczyna coś się dziać. A czy brałeś pod uwagę oddanie skrzyni do kompletnej regeneracji z włożeniem mocniejszych części? Nie wiem ile to tam w Twoich okolicach kosztuje, bo pewnie i sporo, ale może zapewni Ci to na dłuższy czas spokój z tymi skrzyniami? ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barthezz napisał:

Z tego co pisałeś w innych postach to już kolejny raz zmieniasz skrzynię na używaną i z kolejną zaczyna coś się dziać. A czy brałeś pod uwagę oddanie skrzyni do kompletnej regeneracji z włożeniem mocniejszych części? Nie wiem ile to tam w Twoich okolicach kosztuje, bo pewnie i sporo, ale może zapewni Ci to na dłuższy czas spokój z tymi skrzyniami? ^_^

Poproszę konkretne propozycje miejsc oraz szacunkowe koszty takiego zabiegu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5mt i mozniejszy srodek to tylko chyba wkłady PPG :) koszt jak swap 6mt. Jedyne co, to rewizja skrzyni, w jakim stanie w srodku, minimum, to wymiana wszystkich łożysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...