Skocz do zawartości

trojnik spryskiwacza reflektorow


sasturppe

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy ma ktos jakis patent czym zastapic albo zregenerowac trojnik spryskiwacza reflektorow, nie dzialal mi spryskiwacz, zdemontowalem trojnik zeby oczyscic a w srodku jeden wielki proszek rdzy, nic nie zostalo a bardzo ciezko dostac taki element, dziekuje z gory za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skwaro napisał:

W sklepie akwarystycznym albo jakimś tuningowym dostaniesz bez problemu takie trójniki.

raczej ci chodzi o zwykly trojnik, ten ma zaworek sprezynowy wiec raczej akwarystyczne odpadaja, przynajmniej tak mysle, a tuningowy raczej nie ma u mnie w regionie chyba ze podpowiesz jakis internetowy albo stacjonarny z kontaktem.. dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, sasturppe napisał:

raczej ci chodzi o zwykly trojnik, ten ma zaworek sprezynowy wiec raczej akwarystyczne odpadaja, przynajmniej tak mysle, a tuningowy raczej nie ma u mnie w regionie chyba ze podpowiesz jakis internetowy albo stacjonarny z kontaktem.. dzieki za odp

https://letmegooglethat.com/?q=trójnik+z+zaworkiem+zwrotnym

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, skwaro napisał:

fajna prezentacja :)  tylko google juz przeszukalem i niestety nie znalazlem tego co potrzebuje, podam przyklad, kupilem zwykly zaworek zwrotny paliwa, zalozylem, wszystko cacy, nie cofalo plynu do zbiornika, w sumie nie ma fizycznej mozliwosci bo spryskiwacze sa nizej niz zbiornik  i  najzwyczajniej plyn wylewal mi sie spryskiwaczami bo nie mial blokady wyplywu czyli tej nieszczesnej sprezynki, poza tym znalazlem kilka zaworkow sprezynowych ale na 5 mm, ja potrzebuje na 10mm i tu zaczynaja sie schody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, skwaro napisał:

Jeden z wyników to allegro gdzie masz trójniki dedykowane do spryskiwaczy...

wszystko sie zgadza, jak najbardziej sa takie zaworki na allegro ale max na weza 5 mm - tutaj w forku mamy do czynienia z gniazdem na waz 10 mm, wiec mysle ze zejsc polowe na srednicy to troche ryzykowne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sasturppe napisał:

wszystko sie zgadza, jak najbardziej sa takie zaworki na allegro ale max na weza 5 mm - tutaj w forku mamy do czynienia z gniazdem na waz 10 mm, wiec mysle ze zejsc polowe na srednicy to troche ryzykowne...

Musisz popracować nad umiejętnością wyszukiwania :)

https://allegro.pl/oferta/subaru-forester-przewod-wezyk-trojnik-spryskiwaczy-7624247387

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, skwaro napisał:

To jest z polifta i ciężko powiedzieć czy spasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...