Skocz do zawartości

Zamek centralny forester SG


pjkr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

jestem świeżo po zakupie forka. Ma od taką bolączkę, że zamek centralny średnio działa.

Mianowicie: nie działa otwieranie zdalne, a otwieranie kluczem otwiera tylko drzwi kierowcy; a żeby otworzyć bagażnik trzeba kilkukrotnie naciskać otwieranie na drzwiach.  A i jeszcze jeden klucz (zwykły) jest to otwierania, a do odpalenia auta jest drugi (z otwieraniem zdalnym).

Co tu nakombinowane jest? Czy idzie to ogarnąć samemu? Poprzedni właściciel nic mi nie wytłumaczył, bo jedyne co o tym aucie wiedział, to że ma kierownice i 4 koła :ph34r:

W miarę możliwość, chciałbym to ogarnąć sam.

Pozdrawiam!

Edytowane przez pjkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pjkr zmienił(a) tytuł na Zamek centralny forester SG
7 godzin temu, pjkr napisał:

Cześć, 

jestem świeżo po zakupie forka. Ma od taką bolączkę, że zamek centralny średnio działa.

Mianowicie: nie działa otwieranie zdalne, a otwieranie kluczem otwiera tylko drzwi kierowcy; a żeby otworzyć bagażnik trzeba kilkukrotnie naciskać otwieranie na drzwiach.  A i jeszcze jeden klucz (zwykły) jest to otwierania, a do odpalenia auta jest drugi (z otwieraniem zdalnym).

Co tu nakombinowane jest? Czy idzie to ogarnąć samemu? Poprzedni właściciel nic mi nie wytłumaczył, bo jedyne co o tym aucie wiedział, to że ma kierownice i 4 koła :ph34r:

W miarę możliwość, chciałbym to ogarnąć sam.

Pozdrawiam!

Oj oj oj. Drzwi albo stacyjka były wymieniane. Stąd masz dwa kluczyki. Rozwiązanie jest takie, wyjąć bębenek z zamka drzwi i dopasować go samemu albo u gościa co klucze dorabia do kluczyka od stacyjki. A sprawa otwierania z pilota to j.w. To się starzeje, i czasami trzeba wymienić na nowy. Mnie centralny denerwuje, jeszcze działa fabryczny, ale baterie co poł roku wymieniam, zauważam to po coraz mniejszym zasięgu. Musze go w końcu wymienić, tylko problemem są cukierkowe piloty, takie wieśniackie ze srebrnym wykończeniem. Kiedyś szukałem i nic normalnego nie trafiło mi się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...