Jump to content

Wahacz tył Górny legacy V......dwa rodzaje?

Szczepan 5557
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie czy ktoś ogarniał taki temacie: Legacy V sedan, fabryczne wahacze górne z tyłu były takie mocno wygięte w banan natomiast te które mi przyszły( no bo robię kompletny remont tyłu) są mniej wygięte. Oznacza to dużo mniejszy dystans ( luz) między wahaczem na podłogą auta, może to doprowadzić do sytuacji w której przy turbulencji na dołku wahacz będzie stukał o podwozie. I tu moje pytanie czy ktoś dokonywał takiej zmiany i czy faktycznie stuka?

otrzymałeś wahacze od Outbacka, który stoi nieco wyżej jak Legacy. Różnica w tylnym zawieszeniu pomiędzy tymi modelami to właśnie te wahacze i dystanse pomiędzy sankami a budą. Czemu nie wymienisz samych tulei w wahaczach?

Bo zajmuje się motoryzacja na co dzień , lubię rozwiązania kompleksowe nigdy chwilowe...ten wahacz jest ze sworzniem z tego co widzę nie ma w sprzedaży sworzni do tych wahaczy. U mnie jeden sworzeń ma już delikatny luz a drugi pewnie za 5-15tys go dostanie. Ok dzięki za info...to już wiem co robić....ps katalogi podają te wahacze jako zamienniki, wręcz opisywane są jako wahacze do legacy v

Edited by Szczepan 5557

Kurde dzięki :), jednak widzę , że swożnie występują. Co prawda i tak zamówiłem już wahacze NTY, ale te zregeneruję. Tak nawiasem mówiąc to NTY nie jest złe, stosowałem te części min w Mondeo MK3, Pajero Pinin...no i bez problemów. Łożysko z tyłu w Mondeo MK3 zrobiło 150tys i jeździ dalej orginalne wytrzymało 170 tyś więc czego chcieć