Skocz do zawartości

Wahacz tył Górny legacy V......dwa rodzaje?


Szczepan 5557

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś ogarniał taki temacie: Legacy V sedan, fabryczne wahacze górne z tyłu były takie mocno wygięte w banan natomiast te które mi przyszły( no bo robię kompletny remont tyłu) są mniej wygięte. Oznacza to dużo mniejszy dystans ( luz) między wahaczem na podłogą auta, może to doprowadzić do sytuacji w której przy turbulencji na dołku wahacz będzie stukał o podwozie. I tu moje pytanie czy ktoś dokonywał takiej zmiany i czy faktycznie stuka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrzymałeś wahacze od Outbacka, który stoi nieco wyżej jak Legacy. Różnica w tylnym zawieszeniu pomiędzy tymi modelami to właśnie te wahacze i dystanse pomiędzy sankami a budą. Czemu nie wymienisz samych tulei w wahaczach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zajmuje się motoryzacja na co dzień , lubię rozwiązania kompleksowe nigdy chwilowe...ten wahacz jest ze sworzniem z tego co widzę nie ma w sprzedaży sworzni do tych wahaczy. U mnie jeden sworzeń ma już delikatny luz a drugi pewnie za 5-15tys go dostanie. Ok dzięki za info...to już wiem co robić....ps katalogi podają te wahacze jako zamienniki, wręcz opisywane są jako wahacze do legacy v

Edytowane przez Szczepan 5557
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dzięki :), jednak widzę , że swożnie występują. Co prawda i tak zamówiłem już wahacze NTY, ale te zregeneruję. Tak nawiasem mówiąc to NTY nie jest złe, stosowałem te części min w Mondeo MK3, Pajero Pinin...no i bez problemów. Łożysko z tyłu w Mondeo MK3 zrobiło 150tys i jeździ dalej orginalne wytrzymało 170 tyś więc czego chcieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...