Skocz do zawartości

problem z fotelem elektrycznym


Xathrin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam nietypowy problem w moim nowo nabytym H6 z elektryką fotela kierowcy. Pracuje poprawnie góra-dół i do tyłu, natomiast do przodu tylko do pewnego momentu i  nie idzie dalej. Jakieś pomysły co się mogło stać? Jakiś drobiazg, który sam mógłbym sprawdzić/naprawić czy już szukać innego mechanizmu? Proszę o wsparcie i namiary na warsztat w okolicach Warszawy, który specjalizuje się w subaru i chciałby się zając czymś takim. 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Do problemu z fotelem raczej nie potrzebujesz warsztatu który specjalizuje się w subaru :)

Jeśli zaś nie działa przesuwanie fotela tylko w jednym kierunku to zaczął bym od sprawdzenia czy coś go nie blokuje na szynach. Sam już kilkukrotnie "łowiłem" monety z wewnętrznej szyny od strony tunelu środkowego bo dość łatwo tam coś upuścić ale wyjęcie już do łatwych nie należy ;)

Odsuń fotel na maksa do tyłu i do góry i powinieneś móc zobaczyć czy nie ma czegoś w szynach co blokowałoby fotel przed ruchem do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety mechanizm jest już na krawędzi żywotności. ledwo przesuwa przód - tył w środku zakresu. Mam już inny. Proszę o namiary na warsztat w okolicach warszawy, który mógłby mi go przełożyć. Bo niestety mechanicy w mojej okolicy nie chcą się tego podjąć.

Z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...