Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kogoś poza mną też zastanawia, dlaczego prawie NIKT nie przyjeżdza na nasze zloty - sploty :lol:

Przy takiej frekwencji zastanawiam się ile razy można podziwiać te same bryły...

Pozdrowienia dla wytrwałych - czyli wszystkich tych, którzy byli co najmniej 2 razy :cool:

 

Dziękuję za pozdrowienia ;)

 

Może postaram się na następny zlot wpaść innym pożyczonym autem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kogoś poza mną też zastanawia, dlaczego prawie NIKT nie przyjeżdza na nasze zloty - sploty :lol:

Przy takiej frekwencji zastanawiam się ile razy można podziwiać te same bryły...

Pozdrowienia dla wytrwałych - czyli wszystkich tych, którzy byli co najmniej 2 razy :cool:

 

Cześć!!

 

Byłem dwa razy... ;)

 

A co do mojego uczestnictwa... Tylko dzieciaci złapią w mig i zrozumieją, że 19:00 to godzina karmienia darmozjadów, mycia flejtuchów i usypiania rozrabiaków... :lol:

 

Choćbym pękł o 19:00 nie mam szans się pojawić, przynajmniej do momentu, kiedy Frankowi będzie obojętne z kim zasypia...

 

Nad czym bardzo boleję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey

Kura pisales o czesciach od tego przeszczepu z ktorego brales cwiartke... nie ma tam przypadkiem w klapie swiatla stop oryginalnego?

Bo zdjecia pod zlym katem ale wyglada jak by bylo...

 

A nie widzialem Cie dzisiaj przypadkiem na Rondzie Solidarnosci ok 14:50?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey

Kura pisales o czesciach od tego przeszczepu z ktorego brales cwiartke... nie ma tam przypadkiem w klapie swiatla stop oryginalnego?

Bo zdjecia pod zlym katem ale wyglada jak by bylo...

 

A nie widzialem Cie dzisiaj przypadkiem na Rondzie Solidarnosci ok 14:50?

 

Pozdrawiam

 

Witej!

 

Wydaje mi się, że jest "stop" - podjadę - zapytam...

 

A co do ronda... Widać mam bliźniaka ;)

 

Najdalej, gdzie dziś dotarłem, to Brukowa 10 :)

 

Hobbit! Zbieram kasę na domykacz ;)

 

Zdrówko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jutro poza mną i Hobbitem ktoś się pojawi na Spociku :mrgreen:

Kura, jak będziesz się wybierał do Classic(Monster)Garage to pamietaj, żeby mnie z soba zabrać :wink:

 

To zapraszam w poniedziałek na 9:00 rano - umówiłem się na wycenę i fotki elementów do sprzedaży...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapraszam w poniedziałek na 9:00 rano - umówiłem się na wycenę i fotki elementów do sprzedaży...

:)

 

Kura, będę na pewno :lol:

 

a jak jutro ? 18 czy 19 ?

 

Piter na 18 jutro :mrgreen:

 

P.S.

Mam nowy spojler i łożyska :razz: , ale pan mnie zmartwił bo jeszcze jedno z 8 łożysk, jakie są w skrzyni też będzie do wymiany, ciekawe które i za ile :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A co tu taki spokój ???

Kiedy się spotykamy na grillowanie w plenerze ??? Oczekuje propozycji terminowych. Osobiście, żeby każdy miał czas na przygotowanie siebie, autka, ewentualnie żony :wink: jako pierwszy termin ustalam:

13 październik 2007 roku

Mam nadzieję, że nie ma wśród nas niewielu, wielu przesądnych :twisted: Może do tego czasu uda nam się jeszcze zwerbować kilka Subaraków i Subarynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ten nowy rok szkolny mi nie służy, jakoś tak mało czasu na wszystko, nawet na forum.

Ale zostawmy pracę na chwilkę z boku i spotkajmy się we czwartek o 18.00 tak jak już napisał Ptokura ;-). Miejsce: trdycyjnie przed Realem. Gościnnie wystąpią automaniacy z fanklubu Matiza. liczę na to, że tym razem nas będzie więcej niż Panów i Pań z Timu Hondy :twisted:

W takim razie informujemy wszystkich, którzy nie wiedzą co zrobić z czwartkowym przedwieczorem, gdzie mają przyjechć swoimi wypasionymi furmankami :mrgreen:

Z Bogiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...