Skocz do zawartości

Kontrolki


Artur Muża

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jestem właścicielem  Subaru Outback 4 Z 2012 sprowadziłem auto z Stanów mam go rok i do tej pory nic się nie działo. Wczoraj podczas jazdy auto zaczęło się dziwnie zachowywać zaczęło  szarpać, zapaliły się kontrolki Check engine, breake , Cruze , at temp oil. Zjechalem zgasilem silnik i po ponownym uruchomieniu zgasło at temp oil. Dojechałem  do domu poczytałem na amerykańskich forach , że to może być problem z korkiem wlewu, faktycznie był niedokrecony dzis zresetowalem auto odlaczajac akumulator pojechalem podlaczyc pod kompa  nie pokazal zadnych błędów ale wracając do domu auto zaczęło szarpać więc z powrotem do mechanika i droga dedukcji stwierdziliśmy  , że trzeba wymienić olej w skrzyni biegów, zrobiliśmy to ale auto nadal szarpie i znów miałem powtórkę z tymi wszystkimi kontrolkami . Macie jakieś pomysły co to może się dziać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w kolekcji z innymi kontrolkami pojawia się AT temp, to masz błąd związany ze skrzynią. Musisz się podłączyć do TCMa, ale w ECU powinien być zapisany błąd P0700, oczywiście jeśli go nie skasowałeś poprzez odłączenie aku. Kasowanie błędu nie usuwa usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...