Skocz do zawartości

SKRZYPIĄCA???? PRZEKŁADNIA KIEROWNICZA


TRIST

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem u siebie gumy mocowania maglownicy i łączniki stabilizatorów. Ale efekt jest taki że podczas mocnego skręcania kół skrzypi mi coś. Dźwięk w rodzaju skrzypiącego kalosz gumy lub czegoś podobnego. Czy spotkaliście się z czymś podobnym??? Jeszcze jedna sprawa jaka mnie zastanawia to fakt że po skręcaniu w lewo auto jedzie prosto ale kierownica zostaje leciutko w lewo, natomiast po skręcaniu w prawo kierownica zostaje lekko na prawo odchylona. CZARY JAKIEŚ CZY COŚ??? :shock: Pomożecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem u siebie gumy mocowania maglownicy i łączniki stabilizatorów. Ale efekt jest taki że podczas mocnego skręcania kół skrzypi mi coś. Dźwięk w rodzaju skrzypiącego kalosz gumy lub czegoś podobnego. Czy spotkaliście się z czymś podobnym??? Jeszcze jedna sprawa jaka mnie zastanawia to fakt że po skręcaniu w lewo auto jedzie prosto ale kierownica zostaje leciutko w lewo, natomiast po skręcaniu w prawo kierownica zostaje lekko na prawo odchylona. CZARY JAKIEŚ CZY COŚ??? :shock: Pomożecie??

 

a dobrze nasmarowałeś gumy mocujące przekładnie smarem, który jest w kpl. z mocowaniami? i czy dobrze jest przykręcona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił to mechanik subaru więc myślałem że dobrze to zrobił, a słyszałem że akurat te gumy mają być suche??? Czy to prawda?? Bo jeśli tak to moje są suche jak pieprz.

 

To bzdura.Poliuretan musi byc nasmarowany,dlatego w kpl.jest smar.Mechanik tak powiedzial bo seryjne gumowe maja byc suche,ale nie twarde pouliretany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może co to za smar bo szczerze mówiąc w zestawie go nie miałem a smarów na świecie są tysiące rodzajów i wiem z doświadczenia że jest to produkt który w zastosowaniu ma tyle rodzajów właściwości ile produktów które go wymagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może co to za smar bo szczerze mówiąc w zestawie go nie miałem a smarów na świecie są tysiące rodzajów i wiem z doświadczenia że jest to produkt który w zastosowaniu ma tyle rodzajów właściwości ile produktów które go wymagają.

 

pasta miedziana-taka jak do smarowania prowadnic klockow hamulcowych(kolor rudo-zloty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...