Skocz do zawartości

stabilizatory whiteline


Jabol1908

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nas zmiana stabilizatorów w mojej imprezie WRX 07 . I w związku z tym mam 2 pytania do was :)
Myślicie ze łączniki tez wypadało by wymienić na jakieś wzmacniane np. whiteline? czy oryginał da rade? ( mam  już komplet nowych org w domu a wzmacniane trochę kosztują)
2. Zamierzam dać na przód 22mm a na tył 24mm. tak będzie dobrze? teraz jest podajze przód 16mm a tył 19mm ( chodź mogę się mylić)

Img.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panowie, ktoś z Was ma problem z oryginalnymi tulejami "Grease free", które są dołączone do staba Whiteline? U mnie po przejechaniu 1kkm zaczęły skrzypieć jak cholera, teraz zastanawiam się jakim smarem je posmarować, żeby przestały skrzypieć na dłuższy czas. Myślicie że smar silikonowy będzie OK na te tuleje? One od środka, o ile dobrze pamiętam były wyłożone takim meszkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2018 o 20:43, Jabol1908 napisał:

Zastanawiam się nas zmiana stabilizatorów w mojej imprezie WRX 07 . I w związku z tym mam 2 pytania do was :)
Myślicie ze łączniki tez wypadało by wymienić na jakieś wzmacniane np. whiteline? czy oryginał da rade? ( mam  już komplet nowych org w domu a wzmacniane trochę kosztują)
2. Zamierzam dać na przód 22mm a na tył 24mm. tak będzie dobrze? teraz jest podajze przód 16mm a tył 19mm ( chodź mogę się mylić)

 

a te nowe nie masz na oryginalna srednice, wiec jesli nie ma w zestawie, to i tak musisz kupic:) twardzsze zawsze mnie beda pracowac, wiec lepiej dla prowadzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lutek34 napisał:

Panowie, ktoś z Was ma problem z oryginalnymi tulejami "Grease free", które są dołączone do staba Whiteline? U mnie po przejechaniu 1kkm zaczęły skrzypieć jak cholera, teraz zastanawiam się jakim smarem je posmarować, żeby przestały skrzypieć na dłuższy czas. Myślicie że smar silikonowy będzie OK na te tuleje? One od środka, o ile dobrze pamiętam były wyłożone takim meszkiem.

wg mnie silikonowy chyba dlugoterminowo nie bedzie skuteczny, wiec co jakis czas bedzie do aplikacji. ja mam juz kilka lat tulejki ori, jakie byly w komplecie ze stabami KW i nic nie skrzypi. a bylo to jakies poli, bo napewno nie stop gumy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś do 350Z zamówiłem zestaw tuleji z Energy Suspension i w komplecie był właśnie smar silikonowy, przez 5 lat nie było problemu, żeby cokolwiek piszczało w zawieszeniu, a przed wymianą wszystko piszczało jak cholera. Nic innego nie przychodzi mi do głowy, co by teraz użyć na stabie WL, żeby to przestało piszczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...