Skocz do zawartości

Objawy UPG


togus

Rekomendowane odpowiedzi

Bulgotało na zimnym, przejechałem się i zagrzałem go, potem odkręciłem korek chłodnicy, płyn strzelił zalał troche, uzupełniłem płyn odpaliłem i cisza... nic się nie dzieje nie ma powietrza, nic się nie dzieje, nagrałem 2 filmy poglądowe https://drive.google.com/open?id=1YRptLbQgJLo0FyOPgwBS_h3k4ikGCN1j

 

https://drive.google.com/open?id=1SZUiSEVG_x4REYJ8pVbiCq48FOeVU-pq

Edytowane przez togus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, gorion napisał:

Mogłeś wyczerpać limit szczęścia odkręcając korek chłodnicy na zagrzanym silniku - nic dziwnego że strzeliło ale grunt że nikomu nic się nie stało ;)

Lekko popuscilem to zeszło ciśnienie potem wylalo się trochę cieczy. 

 

12 minut temu, limesiak napisał:

W poprzednim wpisie zabrakło zadania: zainwestuj/pożycz tester dwutlenku

Kolego już zamówiony, czekam na przesyłkę. 

 

17 minut temu, limesiak napisał:

Dodatkowo jeżeli masz możliwości, trochę chęci, czasu i nie jakie pojęcie możesz zredukować znacząco kwotę remontuemoji846.png

Oczywiście że chciałbym podziałać coś samemu pojęcie mam średnie, nie mam kanału i nie wiem czy uda się to zrobić bez podnośnika do silnika. Myślę że może bym to rozebrał gorzej z ponownym złożeniem. Głowice dałbym do splanowania kupił uszczelki. W sumie jakby mi nie poszło to zawsze mogę zapchac 200 m do mechanika hehe

Test wykonany 15 min nie zmieniło koloru, brak bulgotania 3 razy włącza się wiatrak. Mam nieszczelność na przewodach wodnych podcieka mi. 

Edytowane przez togus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...