Skocz do zawartości

aktualizacja map outback 2010 3,6


marcin.rogala1981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam państwa jestem całkowicie świeży jeżeli chodzi o Subaru. Zatem od niedawna jestem właścicielem z Subaru Legacy rocznik 2010 Anglik. zwracam się z zapytaniem ponieważ nie potrafię sobie poradzić Ja potrzebuję pomocy. 1. Ekran na głównym kokpicie pokazuje jedynie napis Proszę włożyć płytę DVD... Radio działa w tył klapy bagażnika znajduje się kamera cofania która się nie załącza Podczas wrzucenia biegu wstecznego i tutaj moje pytanie: czy aby uruchomić ten ekran na kokpicie należy włożyć jakąś pierwszą wersję izolacyjną płyty DVD z jakimś systemem nawigacji ? 2. Jestem zdjęcie na którym widać jakiś malutki plastikowy przedmiot z klawiaturą numeryczną Czy ktoś może wiedzieć co to jest czy to jakaś blokada dodatkowa immobiliser czy coś takiego ? Pozdrawiam wszystkich i czekam na pomoc. Marcind04bfe10e84bb0e4476ab1c5411548fc.jpgaf797dbb224806626035289b999558b2.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcin.rogala1981 napisał:

1. Ekran na głównym kokpicie pokazuje jedynie napis Proszę włożyć płytę DVD... Radio działa w tył klapy bagażnika znajduje się kamera cofania która się nie załącza Podczas wrzucenia biegu wstecznego i tutaj moje pytanie: czy aby uruchomić ten ekran na kokpicie należy włożyć jakąś pierwszą wersję izolacyjną płyty DVD z jakimś systemem nawigacji ?

 

Musisz zdjąć zaślepkę i włożyć do napędu płytę startową, żeby załadować system, wtedy kamera ruszy. Mapy są na kolejnych płytach  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...