Jump to content

marekb

Nowy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Profile Information

 • Auto
  MINI Cooper 08

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, wydaje mi się że wyczerpałem temat. Jeszcze mam trochę czasu z zakupem więc będę cierpliwie szukać - mam nadzieję że będzie warto Znalazłem taką wypowiedź w wątku http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=117924 z dnia Wt lip 22, 2008 10:38 Pozdrawiam, Marek.
 2. Witam, Rozważam zakup Outbacka w rocznikach 2005-2007, od jakiś dwóch miesięcy śledzę aukcje na Allegro, to forum i poczytałem trochę w innych źródłach ale ciągle mam dylemat czy rozważać wersje amerykańską... Znalazłem na forum wypunktowane w różnych miejscach następujące różnice: 1. Modele z automatyczna skrzynia biegów na Europe maja trzy programy do wyboru, wersje USA nie maja wyboru (http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=117924). 2. Różnice w zawieszeniu (http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=117924) 3. Klimatyzacja w stopniach Farenheita (http://www.forum.subaru.
 3. Witam serdecznie, Aktualnie jestem posiadaczem MINI Coopera natomiast w związku z rozwojem rodziny szukam większego fajnego auta i stąd moje zainteresowanie Subaru, konkretnie modelem Outback. Pozdrawiam, Marek.
×
×
 • Create New...