Jump to content

marekb

Nowy
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marekb

  1. Witam, Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, wydaje mi się że wyczerpałem temat. Jeszcze mam trochę czasu z zakupem więc będę cierpliwie szukać - mam nadzieję że będzie warto Znalazłem taką wypowiedź w wątku http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=117924 z dnia Wt lip 22, 2008 10:38 Pozdrawiam, Marek.
  2. Witam, Rozważam zakup Outbacka w rocznikach 2005-2007, od jakiś dwóch miesięcy śledzę aukcje na Allegro, to forum i poczytałem trochę w innych źródłach ale ciągle mam dylemat czy rozważać wersje amerykańską... Znalazłem na forum wypunktowane w różnych miejscach następujące różnice: 1. Modele z automatyczna skrzynia biegów na Europe maja trzy programy do wyboru, wersje USA nie maja wyboru (http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=117924). 2. Różnice w zawieszeniu (http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=117924) 3. Klimatyzacja w stopniach Farenheita (http://www.forum.subaru.
  3. Witam serdecznie, Aktualnie jestem posiadaczem MINI Coopera natomiast w związku z rozwojem rodziny szukam większego fajnego auta i stąd moje zainteresowanie Subaru, konkretnie modelem Outback. Pozdrawiam, Marek.
×
×
  • Create New...