Jump to content

pegi

Użytkownik
 • Content Count

  2913
 • Joined

 • Days Won

  9

Posts posted by pegi

 1. W dniu 6.06.2019 o 12:50, chojny napisał:

  Bez dwóch zdań w Subaru wiele rzeczy uchodzi "na sucho". Marka wzbudza stosunkowo pozytywne emocje i reakcje tak policji jak innych uczestników ruchu

  Czasem wręcz przesadnie. Swojego czasu miałem Forka Subaru Boxer Diesel. Kontrola trzeźwości, a policjant, zamiast sprawdzać czy jestem trzeźwy, ogląda auto i fachowo stwierdza: "Oooo, Subaru, to pewnie z 350 koni ma ..." ... 

  • Like 1
  • Haha 1
 2. Samochód się znalazł. Dostaliśmy anonimowy telefon i po nitce do kłębka, znalazło się. Około godziny 14.00 dostałem informację od kibica o imieniu Marcin. Zeznał, że kiedy jechał pociągiem do pracy około godziny 4.15 słyszał gdzieś przy stacji odpalony samochód rajdowy. Było słychać, że ktoś gazuje, nieumiejętnie próbując ruszyć, a później samochód został schowany do jakiegoś garażu. Wysłaliśmy tam naszego człowieka, okazało się, że przed garażami stoi Opel Vectra C, o którym już wcześniej była mowa. W środku był nasz samochód, teren jest zabezpieczony przez policję.

  • Like 2
 3. 17 minut temu, Adi napisał:

   

  Niewiarygodne, że nie wiedzieli co jest w środku.

  Tylko co z tym zrobią, na części? Bez sensu.

   

  Na dalekim wschodzie w jakiejś szopie rozbiorą ;)

   

  No i na to wygląda. Bo podobno laweta się znalazła. Ale tylko laweta ...

 4. Niewiarygodne wręcz ...

   

  "Potrzebna pomoc i to pilna! Minionej nocy w Marcinowicach nieopodal Świdnicy skradziono z parkingu przed Hotelem Preemier lawetę o numerze rejestracyjnym TK 6368P. Co gorsza, w jej środku znajdował się Ford Fiesta R5, którym Jarek Kołtun i Irek Pleskot zajęli 6. miejsce w Rajd Świdnicki-KRAUSE.

  Z hotelowego monitoringu wynika, że około północy na parking podjechał Opel Vectra C. Nieznani sprawcy odczepili lawetę (prawdopodobnie nie zdając sobie sprawy, że w środku znajduje się samochód R5) i po zaczepieniu jej do swojego samochodu odjechali w nieznanym kierunku. Podejrzewa się, że auto znajduje się wciąż w promieniu 20 km od miejsca zdarzenia."

   

  Obraz może zawieraÄ: niebo i na zewnÄtrz

  • Sad 1
×
×
 • Create New...