Jump to content

adrianos

Nowy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Subaru Impreza WRX GH

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam 2 komplety opon pod 18stki, więc wolałbym jednak zostać przy tym rozmiarze jeśli to możliwe. Miałem przymierzane dzisiaj OZ Omnia GT 17x7.5j ET35 z innego samochodu i pasują, choć przy tym ET spodziewałem się, że będą problemy z nadkolami. Dzięki za podpowiedź Jak samochód wróci z serwisu poszukam czegoś 18x7.5j z ET 40-45.
 2. Cześć. Mam problem ze znalezieniem felg, które by pasowały do Imprezy WRX MY08 na zaciskach ośmiotłoczkowych k-sport (jeśli dobrze kojarzę tarcza 330mm). Obecnie mam TEC AS2 18stki ET35 8J. Chce je zmienić ze względu na to, że na wybojach tylne koła ocierają o rant nadkola.Jak narazie miałem okazje przymierzyć Sparco Asseto Gara 18x8j ET48 i ATS StreetRallye 18x7.5j ET48.Przy Sparco problemem był nadal rant nadkola (choć chyba niewiele brakowało, żeby było ok). W ATS ramiona felgi zahaczały o zacisk.Czy ktoś z Was ma pomysł jakie felgi mogłyby pasować?
 3. Cześć. Mam problem ze znalezieniem felg, które by pasowały do Imprezy WRX MY08 na zaciskach ośmiotłoczkowych k-sport (jeśli dobrze kojarzę tarcza 330mm). Obecnie mam TEC AS2 18stki ET35 8J. Chce je zmienić ze względu na to, że na wybojach tylne koła ocierają o rant nadkola. Jak narazie miałem okazje przymierzyć Sparco Asseto Gara 18x8j ET48 i ATS StreetRallye 18x7.5j ET48. Przy Sparco problemem był nadal rant nadkola (choć chyba niewiele brakowało, żeby było ok). W ATS ramiona felgi zahaczały o zacisk. Czy ktoś z Was ma pomysł jakie felgi mogłyby pasować?
 4. Cześć wszystkim Zaglądam na forum odkąd w mojej głowie powstał pomysł zakupu Subaru i przyszedł czas, żeby dołączyć do Was. Od niecałego roku jestem posiadaczem Imprezy WRX GH.
×
×
 • Create New...