Jump to content

Mateusz Wiktor

Nowy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About Mateusz Wiktor

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Nowy Sącz
 • Auto
  Legacy IV 2.0 EJ20F 165km

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zamontowałem wkładkę k&n. Pierwsze odczucia jest gorzej niż było. Potem wybrałem się tym samochodem na autostradę po raz pierwszy. 60 km na autostradzie z średnia prędkością powyżej 140km/h i auto nie do poznania. Chodzi płynnie. Falowania praktycznie nie ma żadnego. Przyspiesza normalnie bez żadnych szalenięc i opuźnień.
 2. Opona 225/45 z rantem ochronnym jest to wystawała
 3. Wymieniłem krzyżak na OEM Subaru. Dodatkowo kupiłem też nowy pin zabezpieczający. Wymieniłem i luzy prawie zerowe. Biegi wchodzą z dużą precyzją i wyczuwalnym kliknięciem. Stary krzyżak w 1 miejscu był zatarty przez co był sztywny i nie dało się go ruszyć. Bolec i jego gniazdo w krzyżaku lekko wyrobione. Jeszcze mam luz na mocowaniu lewarka (plastik trzymający kule lewarka). Będę go wymieniał na dniach. Jestem zadowoly z efektów.
 4. 17 et 35 7j obcierają na wybojach a koło z przodu wystaje. 17 et48 7j jak dla mnie idealnie. Z przodu według mnie nic mu już nie potrzeba a z tyłu trochę koło schowane. Ale ogólnie jak dla mnie jest dobrze.
 5. Sprawdź styki na przepustnicy, przy pedale gazu. A jak wszystko ok to czuj ok pewnie do wymiany.
 6. Witam. Jako iż jeszcze zielony zakupiłem piękne felgi do swojego legacy 4. Założyłem opony i tak sobie czekały. I przyszła chwila przełożenia kół. I tu niespodzianka. Koło wystaje z nadkola. Moje felgi: 17x7j et35 opona 225/45/17 A więc znowu poszukiwanie felg. Znalazłem felgi 17x7j et 48. Opony zostają 225/45/17. Czy w tym przypadku nie będzie żadnych problemów czy kolizji z innymi elementami?
 7. A więc co możecie polecić do 500zł za 2 sztuki?
 8. Masz może jakieś zdjęcia poglądowe
 9. Kto pyta nie błądzi Hondy nie miałem. Tego tłumika na oczy nie widziałem. Jedynie na grupe FB Subaru polecali ten tłumik więc ja nie wiem w którą stronę iść
 10. Na coś bardziej cywilizowanego czyli ¯\_(ツ)_/¯ Oczywiście tłumik środkowy zostaje tam gdzie jest jego miejsce
 11. Dziękuję, właśnie tego mi trzeba było.
 12. Ale czy aby napewno to będzie pasowało? Znalazłem że w rocznikach 2001-2007 trzeba dobierać po Vin. I teraz pytanie czy mamy tutaj osobę która ma dostęp do takich rzeczy ? JF1BP5LM46G054431
 13. Również zastanawiam się czy są dostępne poliuretanowe tuleje "lewarka zmiany biegów". Są na aliexpress a czy są dostępne w Polsce?
 14. Dodatkowo myślę o zmianie tłumików końcowych na butrzetowe mugeny. Tylko że średnica rury tłumik wynosi 57mm a średnica rury oryginalnego wydechu wynosi 43mm. Teraz nie mogę znaleść do tego redukcji.
 15. To nie tuning tylko poprawienie fabryki Tylko że tutaj 1 kat jest zintegrowany z kolektorem. I się zastanawiam czy ktoś to już robił
×
×
 • Create New...