Jump to content

Deki

Nowy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Deki

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  śląsk
 • Auto
  Subaru Levorg 1.6 GTS Sport

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciężko powiedzieć. Zdjąłem plastikową osłonę z drzwi, poruszałem wtyczką i kablami (nie odniosłem wrażenia, żeby była luźna) i póki co działa. Zobaczymy, czy problem powróci. Sam demontaż plastiku faktycznie nie taki straszny
 2. Fragment instrukcji dotyczący wyłączenia bezkluczykowego otwierania drzwi. Tekst po angielsku. Daj znać czy rozumiesz, jak nie mogę przetłumaczyć.
 3. Taka jeszcze jedna ciekawostka zaobserwowana podczas ostatniej jazdy - praktycznie po każdym otwarciu i zamknięciu drzwi panel zaczyna świecić. Działają wszystkie przyciski dopóki nie wcisne tego odpowiadającego za szybę kierowcy wtedy od razu panel gaśnie i już nic nie działa. Po otwarciu/zamknięciu drzwi znowu świeci chyba ze wcisnie się szybę kierowcy i tak w kółko Jak znajdę w końcu chwilę czasu i dobiore się do wtyczki to dam znać co tam zastałem.
 4. Chyba od tego będzie trzeba zacząć. Szkoda tylko, że żeby się dostać do wtyczki trzeba ściągać cały plastik z drzwi.
 5. Nie, nic nie było ruszane, przynajmniej odkąd ja jestem właścicielem, ale wcześniej nie było problemu z panelem.
 6. Napotkałem dzisiaj na problem niedziałającego panelu w drzwiach kierowcy. Działają tylko dwie funkcje odpowiadające za lusterka (pokrętło do ustawiania i składanie lusterek). Pozostałe (czyli otwieranie 4 okien, zamykanie/otwieranie zamków i blokada otwierania okien pasażerów) nie działają. W pozostałych drzwiach da się otworzyć okna używając przycisku znajdującego się w danych drzwiach. Wydaję mi się, że jest to kwestia elektryczna bo przy włączonych światłach nie podświetlają się ikony na przyciskach (zdjęcie poniżej). Co może być przyczyną: bezpiecznik, przekaźnik, kabel? Może ktoś już się spotkał z tym problemem
 7. W maju byłem w katowickim ASO i wymieniono mi m.in. płyn chłodzący. Przy dzisiejszej kontroli poziomu płynu zauważyłem, że znajduje się on poniżej wskaźnika minimum. I tutaj pojawia się moje pytanie, czy można uzupełnić poziom pierwszym lepszym płynem chłodzącym ze sklepu motoryzacyjnego? Serwis wlał mi Super Coolant 990F0-59J44-EC1 od Suzuki.
 8. Deki

  Akumulator

  Znowu miałem powtórkę z rozrywki. W poniedziałek naładowany do pełna w sobotę nie odpalił. Zrobiłem tak jak napisał @Karas i kupiłem od razu nowy. Odpala teraz jak burza Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
 9. Deki

  Akumulator

  Od sierpnia jestem szczęśliwym posiadaczem Levorga. Ogólnie z auta jestem bardzo zadowolony, jedyny "mankament" z jakim się borykam jest akumulator, a mianowicie sporadyczne jego rozładowywanie (zdarzyło mi się trzykrotnie). Konkretniej do rozładowania dochodzi w sytuacji, gdy auto stało przez ok. 5 dni nieodpalane i po tym czasie zostanie uruchomione na chwilę, żeby wyjechać i wjechać do garażu. Wydaje mi się, że nie jest to normalna sytuacja dlatego postanowiłem napisać, żeby zobaczyć czy ktoś może coś poradzić. Poniżej kilka uwag, przez które może się tak dziać: - Auto zostało kupione po dwóch latach od produkcji, służyło jako pojazd demonstracyjny w Niemczech, przebieg był 4tys. km. czy mogło to wpłynąć na żywotność akumulatora? - Kilka tygodni po zakupie, zapomniałem wyłączyć lampki nad tylną kanapą i świeciła się tak przez kilka dni i całkowicie rozładowała akumulator, nie można było nawet otworzyć drzwi - z tego co słyszałem całkowite rozładowanie nie służy akumulatorom, może to być przyczyną? - I ostatnia teoria, ktoś podmienił akumulator i nie znajduję się tam model wrzucony fabrycznie przez Subaru. Jakie macie akumulatory w swoich Levorgach? U mnie jest Panasonic, bez żadnych oznaczeń poza azjatyckimi krzakami.
×
×
 • Create New...