Skocz do zawartości

Alarm


treboo

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos moze wie gdzie jest puszka od alarmu w wrx ?? mialem stluczke niedawno i zmieniali mi zdezak, robili poduszki, cos przy tym odlaczyli i teraz alarm mi niedziala, pilot centralny zamek i sygnaly odnosnie aktywacji i dysaktywacji alarmu sa ok ale pojawila mi sie taka kontrolka z napisem Security i teraz moge sobie otwierc drzwi bez wylaczania alarmu i nic sie niedzieje?? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewnie nie podłaczyli Ci krańcówki od maski....

 

a orientuje sie ktos gdzie takie cus bedzie w wrx 2004 ?? i to moze byc powodem ze alarm sie nieuzbraja ?? to znaczy niby bipczy(przy nacisniecu przycisku na pilocie) ale jak zaczynam sie do zamka dobierac to alarm sie nieuruchamia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli krańcówka od maski od nie jest podpięta, to zamiast standardowego sygnału uzbrajania najczęściej jest sygnał awarii.

 

Krańcówkę od maski najczęściej chyba montują na górnej poprzeczce chłodnicy zwanej także pasem górnym, bądź pasem zamkowym, czyli ten kawał blachy, który jest nad chłodnicą i w którym zamontowany jest zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli krańcówka od maski od nie jest podpięta, to zamiast standardowego sygnału uzbrajania najczęściej jest sygnał awarii.

 

Krańcówkę od maski najczęściej chyba montują na górnej poprzeczce chłodnicy zwanej także pasem górnym, bądź pasem zamkowym, czyli ten kawał blachy, który jest nad chłodnicą i w którym zamontowany jest zamek.

 

niemoge go znalesc, to jest standardowy alarm fabryczny czy w polsce takowe sa tez instalowane ?? moze ktos by sprawdzil to u siedzie i podal mi mniej wiecej lokalizacje, mozliwe ze zostal wymontowany i teraz niebede mogl go znales :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

treboo, nie mozesz znalezc bo u Ciebie nie ma czegos takiego. Pisalem Ci na priv zebys sobie zobaczyl do mauala jak sie aktywuje alarm, bo najprawdopodobniej sam sobie go wylaczyles. Robi sie to z pilota, czasem przez przypadek mozna wylaczyc alarm niewiedzac o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

treboo, nie mozesz znalezc bo u Ciebie nie ma czegos takiego. Pisalem Ci na priv zebys sobie zobaczyl do mauala jak sie aktywuje alarm, bo najprawdopodobniej sam sobie go wylaczyles. Robi sie to z pilota, czasem przez przypadek mozna wylaczyc alarm niewiedzac o tym.

 

Kuba sprawdzilem w instrukcji jest tylko jak aktywowac bipanie przy otwieraniu/zamykaniu drzwi, nadal niewiem co z tym zrobic niechce jechac do servisu bo mnie jeszcze cholery skasuja za to :evil: ale chyba bede musial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja dostalem taka cienka ksiazeczke ktora ma max 10 kartek a cala reszta to papiery gwarancyjne, jakies ksiazki po 40 - 50 kartek z zasadami odnosnie innych stanow itp.

 

wychodzi na to ze po prostu niedostalem instrukcji :evil:

 

no i juz zrobione, otwierasz drzwi kierowcy i przytrzymujesz przez 3 sekundy przycisk otwierania i po sprawie

 

dzieki za pomoc a o ksiazke bede musial sie upomniec w servisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Odkopię dinozaura :)

Poszukuję instrukcji obsługi do alarmu qx007. Wiem, że był popularny w subarakach. Trochę się boję, że przypadkiem mogę się samoskopać alarmem w najmniej odpowiednim momencie.

 

Edit: Alarm odwołany, instrukcja znaleziona. Oczywiście najciemniej było pod latarnią czyli w okładce od instrukcji obsługi samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...