Skocz do zawartości

JuNo

Użytkownik
  • Postów

    950
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O JuNo

  • Urodziny 02.08.1966

Profile Information

  • Płeć
    mężczyzna
  • Skąd
    podwarszawska wieś
  • Auto
    Był OBK '05, ale się zpsuł :-(
    Teraz, jak syn dopuści STForek '99

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia JuNo

..:: Profi ::..

..:: Profi ::.. (4/13)

38

Reputacja

  1. JuNo

    Piknik Plejad

    A ja nie mam ka ka kasku Rowerowy może być ?
  2. JuNo

    Piknik Plejad

    Qrcze - o tym zapomniałem
  3. JuNo

    Piknik Plejad

    Spoko - wymiana oleju nie trwa aż tyle
  4. JuNo

    Piknik Plejad

    Oj tam, oj tam ...... Starość nie radość . Skleroza nie boli tylko trzeba się nachodzić .
  5. JuNo

    Piknik Plejad

    Czyli Polsat - czyli na Pikniku trzeba mieć Paszport Polsatu
  6. JuNo

    Piknik Plejad

    Edycja cytatów to "chiba" słaby pomysł - strasznie to nieczytelne. Lepiej chyba byłoby załatwić to w bardziej przejrzysty sposób ......... może np. jakiś załącznik/i lub "cóś" podobnego
  7. JuNo

    Pozdrawiamy sie :)

    Pozdrawiam. Białystok przy Auchan.
  8. JuNo

    Piknik Plejad

    Oooooo ..... W skrzynce znalazłem papierowe potwierdzenie z SIP.
  9. JuNo

    Piknik Plejad

    Wygląda nieźle na 100 miejsc 40 naszych
  10. JuNo

    Pozdrawiamy sie :)

    Ciekawostka ! Około 17-tej, okolica Węzła Okęcie - Toyotka z naklejkami typu "Ambulans", "Tour de Pologne" i ..................................... Świniaczem Pzdr.
  11. JuNo

    Piknik Plejad

    @BazaN dobrze by dodać komentarz co i gdzie dodajesz/zmieniasz. Spędziłem dzisiaj sporo czasu, żeby rozkminić co i jak oraz zebrać luźne posty. Pliiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssss !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tak nie ustrzegłem się błędów
  12. JuNo

    Piknik Plejad

    Nad Listami startowymi "troszku popracował", ale ...... "chiba" umykają dane towarzyskie (wcześniaki, kto gdzie nocuje i itp.). Ja będę bez noclegów więc chyba, nie jestem najlepszą osobą do koordynacji tych danych. Wiem, wiem ....... padło hasło "impreza u nas", ale nasza wioska nie wytrzyma najazdu kilkunastu, kilkudziesięciu Subaraków, a większość z nich może mieć problemy z przejechaniem takich dziur jak na naszej drodze - nie dotyczy Tur-Ter, ale Tur-Szos na pewno.
  13. JuNo

    Piknik Plejad

    To może na razie niech zostaną znaki zapytania. Może SIP ma jakąś listę rezerwową ?
  14. JuNo

    Piknik Plejad

    Chyba się kopnąłem. Edytowałem powyżej
  15. JuNo

    Piknik Plejad

    Na prośbę @dzioba spróbowałem ogarnąć listy. Jeżeli coś spiep...... to nie bijcie. Mam [po editach już nie mam] wątpliwości: Ter. 6 - @Aga - [edit] WYJAŚNONE @Aga jedzie w ekipie nr 9 - Tur-Ter nr 6 do wzięcia - PROMOCYJNA licytacja - zaczyna od ....... Szos. dwóch zgłosiło się do nr 34 @jasiem i @Pan Dziedzic - [edit] chyba WYJAŚNIONE (wygląda, że skopałem ) Listy startowe: Turystyczno terenowa: 1. keyman 2. 3. BartZ 4. 5. CooCer 6. Aga ?????? 7. Subary 8. 9. Olusia, Aga 10. Kapic i Harvester 11. Jastazen 12. 13. kosmit 14. 15. 16. Kambol 17. 18. 19. nohol & Emi + Tuptuś 20. Dzioba/Kfiatek 21. Sebakian 22. 23. Franzka 24. 25. 26. 27. 28. 29. 30. GÓRAL z Łodzi 31. kriskristoffers & Przemo & Wiewiórka 32. tomekw_76 33. 34. jasiem 35. 36. 37. 38. Rafaelo Turystyczno szosowa 1. chojny + zoui 2. 3. Jumpman 4. 5. Intakwrx 6. pablonas 7. Tommi1 8. jpol 9. kowal 10. skwaro 11. jchlanda 12. Pianci - Monika i Jarek 13. JuNo + Załoga 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. Herostrates 24. 25. 26. 27. kozeek 28. jamesbondzio 29. 30. 31. Likior 32. 33. 34. Pan Dziedzic . . . . . 46. Pablito79
×
×
  • Dodaj nową pozycję...